Recenzijos

Churchillio veiksnys
Ar gali vienas žmogus nulemti istoriją? Marksistai tvirtina, kad ne – kad istorija esą jau iš anksto nulemta tam tikrų dėsnių. Borisas Džonsonas (orig. Boris Johnson), dabartinis Londono meras, tvirtina, kad gali. Ir netgi apie vieną tokį žmogų, nulėmusį visos mūsų planetos istoriją, parašė knygą. Tas žmogus – Vinstonas Čerčilis (orig. Winston Churchill). Yra sakoma, kad Antrasis pasaulinis karas buvo laimėtas dėka... Skaityti daugiau »
 
Hemingvėjaus žmonos
Romane rašoma apie aistringą vieno garsiausių pasaulio rašytojų Ernestą Hemingvėjų. Pasakojama apie keturias savitas ir ryškias moteris- žmonas: Hedlę, Faifę, Martą ir Merę. Romane atskleisti skaudūs meilės trikampiai, kurie sudaužė Hemingvėjaus santuokas. Knyga pagrįsta Hemingvėjaus ir jo žmonų gyvenimu. Įdomu tai, jog buvusios žmonos liko draugėmis. Antai Merė  ketvirtoji Ernesto žmona Faifei antrajai... Skaityti daugiau »
 
Neregimoji šviesa
Knygoje pasakojamosi dvi nesusijusios istorijos, kurios, kaip vėliau paaiškėja, nuo pat pradžių įtakojo viena kitą. Atskirai paimtos tos istorijos labai jau neromantiškos – karo siaubas, akla mergaitė, septyniolikmetis karys... Ir štai „neregimoji šviesa“ palengva jas labai sentimentaliai supina. Akla prancūzaitė Mari Lora kartu su tėvu nuo vokiečių antskrydžių iš Paryžiaus pabėga į mažą miestelį Sen Malo. Ten... Skaityti daugiau »
 
Vaško meistrė. Madam Tiuso gyvenimas
Imdama skaityti biografinę knygą  patyliukais džiūgauju, kad skaitymo  laikas nebus praleistas veltui.  Madam Tiuso – legenda.  Visi žinom jos muziejus, tad smalsu,  kas ji per žmogus.  Nusiteikiu maloniam skaitymui.  Tačiau mano žingeidumas toli gražu liko nepatenkintas. Visų pirma todėl, kad čia aprašytas ne  Madam Tiuso gyvenimas, o panelės Marijos, kuri dirba savo dėdės Kurtiuso... Skaityti daugiau »
 
Mėlynakis berniukas
Ketinausi apie šitą knygą prirašyti ilgą pamokslą ir dar litaniją. Bet skaitant entuziazmas blėso ir dabar būtų galima viską užbaigti pasakant, jog J. Harris romanas yra visai skaitytinas, vietomis nuobodokas, kiek ištęstas, tačiau turi neblogą užmojį ir ant kojų pastovintį siužetą. Bet ar tikrai? Visas pasakojimas suręstas iš tinklaraščių įrašų svetainėje vaikinaiblogiečiaijėga@tinklaraštis.com. ... Skaityti daugiau »
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 725
Gaukite naujas recenzijas el. paštu: arba rss srautu