Pagalba


Kaip nusipirkti knygą?

Norėdami nusipirkti knygą, turite registruotis svetainėje. Tam užtenka įvesti savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

Išsirinkite norimas knygas ir įsidėkite jas į Krepšelį. Knyga į Krepšelį įdedama paspaudus Krepšelio simbolį greta knygos.

Kai išsirinksite visas norimas prekes, paspauskite „Jūsų krepšelis“ ir peržiūrėkite pasirinktas prekes. Krepšelyje galite keisti knygų kiekius arba atsisakyti jų. Peržiūrėję krepšelį ir norėdami įsigyti jame esančias knygas, spauskite mygtuką „Pirkti knygas“.

Atidaromas užsakymo langas. Jame turite suvesti duomenis apie gavėją, siuntimo adresą ir būdą, pasirinkti apmokėjimo būdą. Jei perkate, naudodami dovanų kuponą - įveskite jo kodą į tam skirtą langelį. Jei knygą norite nusiųsti kaip dovaną, pažymėkite atitinkamą langelį prie žodžio „Dovana“. Atsiras papildomi laukai, kuriuose galėsite pasirinkti dovanojimo progą ir įrašyti palinkėjimą, kuris bus užrašytas prie knygos pridėtame atviruke. Jei jums reikalinga sąskaita faktūra, pažymėkite langelį prie „Reikalinga sąskaita faktūra“. Atsiras papildomi laukai jūsų duomenims, kurie reikalingi sąskaitos išrašymui.

Užpildę visus laukus, dar kartą patikrinkite, ar norite įsigyti visas nurodytas knygas. Knygų sąrašas pateiktas apačioje. Tada paspauskite „Apmokėti“.

Norėdami apmokėti knygas, turėsite prisijungti prie pasirinktos banko sistemos ir, naudodamiesi ja, apmokėti užsakymą. Apmokėjus užsakymą, pirkimo procesas bus baigtas, o prekes pristatysime jums per 2 darbo dienas.


Kaip surasti norimą prekę?

Prekių galite ieškoti svetainės knygų kataloge, kuriame knygos suskirstytos į kategorijas, arba galite pasinaudoti svetainės paieška.

Paieškos langelis yra kairiajame viršutiniame svetainės lango kampe. Į langelį galite įrašyti knygos pavadinimą arba autoriaus pavardę. Galima rašyti dalį žodžio. Įrašę norimą paieškos žodį, tiesiog paspauskite „Ieškoti“ arba klavišą „Enter“.

Taip pat galite naudotis detalia paieška, nuoroda į ją yra prie paieškos langelio. Detali paieška leidžia ieškoti knygos pagal pavadinimą, autorių, ISBN kodą arba tik pasirinktoje kategorijoje.


Kas yra „krepšelis“?

„Krepšelis“ - tai vieta, kurioje saugoma informacija apie jūsų pasirinktas knygas ir knygų kiekius. Šią vietą galima įsivaizduoti kaip parduotuvės krepšelį, skirtą prekėms susidėti. Krepšelis yra sukurtas jūsų patogumui - benaršydami po svetainę, į šį virtualų krepšelį galite susidėti norimas knygas, peržiūrėti, kokias knygas jau pasirinkote, keisti jų kiekius, matyti jų kainas. Be to, jūs neprivalote įsigyti visų į krepšelį įdėtų knygų - knygas galima lengvai pašalinti iš krepšelio arba pakeisti jų kiekius.


Ar galima išimti knygą iš krepšelio?

Taip, iš prekių krepšelio išimti knygas galima. Taip pat galima pakeisti jų kiekį.

Ar būtina registruotis svetainėje?

Lankytis svetainėje galima ir neužsiregistravus, tačiau registracijos būtinai reikia, jeigu norite pirkti knygas. Registracija nereikalauja jokio patvirtinimo, užtenka įvesti el. pašto adresą ir slaptažodį.

Registracija leidžia taikyti jums specialius pasiūlymus ir nuolaidą nuolatiniams pirkėjams. Taip pat prisijungę galėsite matyti užsakymų būklę.


Kaip užsiregistruoti svetainėje?

Registracijai svetainėje užtenka įvesti savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Nereikia jokių registracijos patvirtinimų!

Kaip atliekamas užsakymo patvirtinimas?

Užsakymas patvirtinamas automatiškai, vos gavus apmokėjimą. Jeigu mokate pavedimu, jūsų užsakymą patvirtina knygyno darbuotojai per dvi darbo dienas. 

Ar užsakymas jau patvirtintas galite pamatyti savo užsakymų sąraše.


Kiek trunka užsakymo patvirtinimas?

Jei užsakymą apmokate naudodami svetainės mokėjimų sistemą, užsakymas patvirtinamas automatiškai, iš karto po apmokėjimo. Jei mokate pavedimu, užsakymas patvirtinamas per 2 darbo dienas.

Kaip galima pamatyti užsakymų būklę bei visus savo užsakymus?

Savo užsakymų būklę bei visus savo užsakymus galite pamatyti prisijungę dešiniajame lankytojų meniu ir pasirinkę „Užsakymų būklė


Kokiu būdu galima atsiskaityti?

Atsiskaityti galite tiesiogiai per Swedbank, SEB, DNB, Danske, Šiaulių, Medicinos, Ūkio bankų internetinės bankininkystės sistemas, Paypal, pavedimu, kioskuose (Lietuvos spauda ir Rkiosk) arba Maxima kasose. Norėdami atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, turite tai padaryti per Paypal sistemą. Danske, Šiaulių, Medicinos bankuose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei Maxima kasose apmokėjimai vykdomi per mokejimai.lt sistemą.


Kas yra pinigų įskaitymo mokestis?

Pinigų įskaitymo mokestis yra mokestis, taikomas bankų ar kitų finansinių institucijų už pinigų įskaitymą mums. Kiekvienas bankas ar kita pinigų surinkimo paslaugas teikianti įmonė taiko skirtingus mokesčius, todėl jie skiriasi ir pas mus. Mokant grynais ar kortele ir atsiimant prekes vietoje, arba atliekant paprastą bankinį pavedimą - šis mokestis nėra taikomas.


Ar čia yra saugu apsipirkti?

Taip, nes Jums prisijungus, visa informacija perduodama šifruotu SSL protokolu. Tai reiškia, kad visa informacija tarp Jūsų kompiuterio ir knygyno manoknyga.lt yra koduojama ir niekas negalės perimti Jūsų sąskaitos, kortelės numerio ar kitos informacijos.

Be to, esame registruoti duomenų valdytojai (Valstybinė asmens duomenų inspekcija, identifikavimo kodas - P5101). Tai reiškia, kad visą su Jumis susijusią informaciją tvarkome pagal Vyriausybės patvirtintus duomenų tvarkymo reikalavimus ir taisykles.


Kiek knygų galima pirkti?

Užsisakyti galite neribotą skaičių knygų, tačiau jei vienos knygos egzempliorių kiekis viršija 5, turėsite sulaukti specialaus patvirtinimo. Jei ketinate pirkti didelį vienos knygos egzempliorių kiekį, galite susisiekti su mumis el. paštu ir mes pritaikysime Jums specialias kainas.


Ar galite padėti išsirinkti knygą?

Jei ieškote knygos dovanai, apsilankykite dovanų idėjų puslapyje. Pasidomėkite perkamiausiomis knygomis, kurių sąrašą galite rasti puslapio dešinėje.  Taip pat galite parašyti mums el. paštu ir mes tikrai pasistengsime jums padėti.


Kaip su Jumis susisiekti?

Visus mūsų kontaktus galite rasti kontaktų puslapyje.

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, Jums pageidaujant išrašome PVM sąskaitas faktūras. Prie užsakymo turite nurodyti, kad Jums bus reikalinga PVM sąskaita faktūra.

Ar galima prekes atsiimti pačiam?

Taip, jei gyvenate Vilniuje ir galite atvykti pasiimti knygų pas mus.

Darydami užsakymą ir rinkdamiesi pristatymo būdą, nurodykite, kad atvyksite pas mus ir knygas atsiimsite patys. Jei pasirenkate užsakymą apmokėti grynais atvykus, lauksime Jūsų per 2 darbo dienas, vėliau Jūsų užsakymą anuliuosime. Jei užsakymą apmokate pavedimu, atsiėmimo terminas nėra ribojamas. Atsiėmimo punktų adresus ir darbo laiką rasite Kontaktų puslapyje.

Pastaba: atsiimti iškart galite tik tas knygas, kurių pristatymo laikas — 1-2 darbo dienos. Jei nurodytas ilgesnis pristatymo laikas, reiks palaukti mūsų pranešimo, kad jau galite atvykti.

 


Ar galima savo užsakymą išsiųsti kaip dovaną?

Taip, galima. Jūs netgi galite užrašyti palinkėjimą ir mes prie dovanos pridėsime užrašytą sveikinimo atviruką. Taip pat galite dovanoti dovanų kuponą.

Kas yra dovanų kuponas?

Dovanų kuponas - tai pats tinkamiausias sprendimas, kai abejojate, kokią knygą dovanoti. Dovanodami tokį kuponą, jūs dovanojate galimybę išsirinkti mūsų knygyne knygų už jūsų nurodytą sumą. Tokiu būdu jūs niekada nesuklysite, parinkdami netinkamą knygą - ją dovanos gavėjas galės išsirinkti pats.

Ar vieno užsakymo prekes galima išsiųsti dviem skirtingais adresais?

Ne, vieno užsakymo prekės gali būti išsiųstos tik vienu adresu. Jei norite prekes išsiųsti dviem ar daugiau skirtingais adresais, turėsite daryti atitinkamą kiekį užsakymų.

Ar galima atsisakyti siuntinio, jei užsakymas jau pradėtas vykdyti?

Jei užsakymas pažymėtas kaip vykdomas, atsisakyti jo nebegalima.

Ar galima grąžinti užsisakytas prekes?

Knygos yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.

Ką daryti, jei atsiųstos prekės – nekokybiškos?

Jei atsiųstos prekės nekokybiškos, mes kuo greičiau pakeisime jas kokybiškomis. Susisiekite su mumis el. paštu.

Ar reikalingi specialūs naršyklės nustatymai, norint užsisakyti knygas?

Jokių reikalavimų nėra, tačiau rekomenduojame įsijungti javascript palaikymą, kadangi be šios funkcijos kai kurios svetainės dalys bus netvarkingai atvaizduojamos ir veiks lėčiau, pavyzdžiui, prekių įsidėjimas į krepšelį.


Kas yra „noriu“ sąrašas?

„Noriu“ sąrašas yra tai sąrašas knygų, kurias norėsite įsigyti ar gauti dovanų ateityje. Šį sąrašą galite nusiųsti draugams, taip palengvindami dovanų paieškas.

Kas yra „sena kaina“?

„Sena kaina“ – tai knygos išleidimo metu buvusi rekomenduojama mažmeninė knygos kaina arba maksimali prekyboje buvusi knygos kaina nuo jos išleidimo.