Apie knygyną

Manoknyga.lt - tai elektroninis knygynas, veikiantis tik internete. Šis knygynas sukurtas tam, kad Jūs galėtumėte lengvai ir patogiai įsigyti norimas knygas, neišeidami iš namų ir už mažesnę, nei tradiciniuose knygynuose, kainą.

Knygyne galite rasti išsamią informaciją apie knygą, peržvelgti kitų skaitytojų atsiliepimus, rinktis iš perkamiausių, populiariausių knygų, o nežinantiems, kokią knygą pasirinkti - patariame ir padedame apsispręsti. Mes siekiame, kad kiekvienas skaitytojas galėtų išsirinkti tinkamiausią sau knygą, ją lengvai susirasti, užsisakyti ir gauti tiesiai į namus. Knygyne vadovaujamės dviem pagrindiniais principais - patogumas naudotis ir praktiškumas.

Manoknyga.lt taip pat yra ypač tinkama vieta dovanų paieškai - Jūsų išrinktą knygą pristatome gavėjui su sveikinimo atviruku, o jei niekaip negalite išrinkti knygos - galite dovanoti bet kokios norimos vertės dovanų čekį.

Kodėl verta apsipirkinėti manoknyga.lt?

  • mes mylime knygas ir tuos, kurie jas skaito
  • mūsų kainos mažesnės nei tradiciniuose knygynuose
  • pateikiame išsamią informaciją apie knygas – leidėjų paruoštas anotacijas bei skaitytojų atsiliepimus ir kritikų recenzijas
  • patariame pasiklydusiems knygų gausybėje – padedame išsirinkti tinkamą knygą
  • čia paprasta išsirinkti dovaną — jei nežinote, ką dovanoti, padovanokite dovanų kuponą. Tai labai patogu, tereikia nuspręsti, kiek pinigų norite skirti.
  • čia galite apsipirkti greitai, paprastai, patogiai ir visiškai saugiai. Galite būti ramūs dėl mums pateiktų savo asmeninių duomenų — juos apsaugojome SSL protokolu
  • užsakymą apmokėti galite keliais būdais — tiesiogiai per Swedbank, SEB, DNB, Danske, Šiaulių bei Ūkio bankų internetinės bankininkystės sistemas, kreditinėmis kortelėmis, bankiniu pavedimu, „Lietuvos spauda“ kioskuose, Maxima kasoje, kurjeriui grynaisiais.