Žilvičių smūtkelis

14,17 €
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas

Apie knygą

Latvių rašytojos Ingos Abelės istorinis romanas "Žilvičių smūtkelis" („Klūgu mūks") pasakoja apie XIX amžiaus bei XX amžiaus pradžios katalikiško Latgalos krašto istoriją bei jo prijungimą prie Latvijos. 

Pagrindinis romano herojus - Francis Sebaldas - Katalikų Bažnyčios, kultūros bei politinis Latgalos krašto veikėjas, jo paveikslas sukurtas, remiantis konkretaus asmens - Francio Trasuno gyvenimo faktais. Romano veiksmas apima beveik šimto metu laikotarpį ir pristato mūsų artimiausių kaimynų gyvenimo istorinę raidą.

Kūrinys gali būti įdomus ir patrauklus ne tik vyresnio amžiaus skaitytojams, bet ir jaunimui. Jo istorinė, pažintinė vertė išskirtinė, padedanti atrasti bendros lietuvių ir latvių tautų praeities sąsajas su šiandiena. 
Skaitytojai patirs ir skaitymo malonumą, nes romano siužetas intriguojantis, vaizduojantis kelių kartų skirtingų šeimų gyvenimo vingius, jame apstu dramatizmo, poetikos, mistikos.

Knygos "Žilvičių smūtkelis" autorė - talentinga rašytoja Inga Abelė garsi ne tik Latvijoje: jos knygos jau išverstos į keliolika pasaulio tautų kalbas. 
Šis romanas „Klūgu mūks" pripažintas geriausiuoju 2014 metu prozos kūriniu Latvijoje.

Iš latvių kalbos vertė Edmundas Untulis


Puslapiai: 520
Leidykla: Eglės leidykla
Išleista:
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-6094-32-101-6

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!