Apie knygą

Auganti jėga, greitis, paaštrėję pojūčiai – viskas pinasi į vieną begalinį norą išsiveržti iš žmogiško kūno ir panirti į gundantį nakties pasaulį. Savikontrolei nepadeda ir žavi nepažįstamoji, kurią vilkolakiškas pavidalas traukia ir jaudina.

Tarptautinių bestselerių „Interviu su vampyru“, „Lestatas“, „Prakeiktųjų karalienė” autorė Anne Rice savo kraugeriška plunksna stumia skaitytoją į intriguojantį, erotišką ir tamsių nuotykių kupiną „Vilko dovanos“ pasaulį, kuriame kiekvienas impulsas aukštinamas, padorumo ribos ištirpsta, o prabundantys troškimai tiesiog…žvėriški.


Puslapiai: 448
Leidykla: manoknyga.lt
Išleista:
Vertėjas: Rima Čeliauskaitė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6098-11-405-8

Autorius

Anė Rais

Amerikiečių rašytoja Anė Rais (Anne Rice) gimė 1941 m. spalio 4 d. airių katalikų šeimoje, Naujajame Orleane, Luizianos valstijoje. Pirmasis autorės romanas Interviu su vampyru ( Interview with the Vampire ) pasirodė 1976 m. ir pelnė pasaulinę šlovę. Dabar rašytoja yra viena populiariausių Amerikos rašytojų siaubo-fantastikos kategorijoje. Po pirmojo romano gimė idėja...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
kittywriterpsl.wordpress.com
8 / 10
Šią knygą rekomenduočiau nebent Anne Rice kūrybos gerbėjams ir nebijantiems sunkiau skaitomų knygų ir nesibaidantiems moralinių diskusijų. Tai tikrai nėra lengvas skaitalas, tad jei kibsite į šią knygą nusiteikite ilgam skaitymui ir įdomiam naujam požiūriui į vilkolakius.
aha
aha

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!