Valstybinės svarbos ateiviai

6,18 €
-23%
Kaina knygyne: 7,99 € ?
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas

Apie knygą

Igoris Prokopenka – garsus rusų dokumentininkas, atsargos papulkininkis. Programos „Karinė paslaptis“, kuri transliuojama per REN TV kanalą nuo 1988 metų, autorius ir vedėjas. Programos kūrėjai tiria įvykius, susijusius su šalies saugumu ir gynyba, specialiųjų tarnybų veikla, atskleidžia slaptuosius šalies istorijos puslapius, pasakoja apie naujos karinės technikos kūrimą.
Daugiau kaip šešių šimtų dokumentinių filmų, skirtų Rusijos istorijos „baltosioms dėmėms“, autorius ir prodiuseris. Šešiskart apdovanotas nacionalinės televizijos „TEFI“ premija ir laimėjęs Grand prix Briuselio (2002 m.) ir Romos (2005 m.) kino festivaliuose. Autorius yra apdovanotas Italijos prezidento (2006 m.) ir Makao festivalio (2010 m.) specialiaisiais prizais.

"Valstybinės svarbos ateiviai" - tai pirmoji Rusijoje išleista knyga, kurios teiginiai buvo grindžiami karinių archyvų dokumentų medžiaga apie ateivius, skraidančias lėkštes, kontaktus su nežemiškosiomis civilizacijomis ir paraleliniais pasauliais. Jos autorius – žinomas dokumentikos žurnalistas, programos „Karinė paslaptis“ kūrėjas ir vedėjas Igoris Prokopenka. 
Autorius knygą rašė dvidešimt metų, joje pateikta išties sensacinga medžiaga: karo lakūnų raportai apie NSO atakas, atominių povandeninių laivų kapitonų pranešimai apie susidūrimą su nežemiškos kilmės objektais, Karinio jūrų laivyno specialiosios žvalgybos viršininko ataskaitos, KJL vyriausiojo vado direktyvos...

Knygoje "Valstybinės svarbos ateiviai" nerasite nė užuominos apie gandus ir spėliones. Kiekvienas pateiktas faktas, nors ir atrodytų fantastinis, yra paremtas dokumentais arba įvykio liudininkų pasakojimais.


Puslapiai: 312
Leidykla: Mileda
Išleista:
Vertėjas: Jonė Rusnytė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-78-734-1

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!