Trylika priežasčių kodėl

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Nepasakysiu, kurioje kasetėje atsiras kiekvienas iš jūsų. Bet nesijaudinkit, jei jau gavot šitą mielą dėželę, vadinasi, anksčiau ar vėliau savo vardą išgirsite... Pažadu!

 

Juk kam negyvai panelei meluoti?

 

 

 

Klėjus Džensenas, grįžęs iš mokyklos, prie namų slenksčio randa keistą siuntinį. Jį atplėšęs, išima keletą kasečių su Hanos Beiker – savo klasės draugės ir pirmosios meilės – įrašais.

 

Prieš porą savaičių nusižudžiusios Hanos balsas jam atskleidžia trylika priežasčių, dėl kurių ji nusprendė išeiti iš gyvenimo. Klėjus esąs viena iš jų. Jeigu išklausysiąs visus įrašus, sužinosiąs kodėl.

 

Klėjus visą naktį klaidžioja po miestą, užsukdamas į Hanos minimas vietas, suvokia jos skausmą, jausmus ir klaidas, be to, sužino nemažai tiesos apie save, kuri jam anaiptol nėra maloni...

 

Nagrinėdamas priežastis, atvedusias knygos veikėją mokinukę Haną iki savižudybės, autorius teigia mintį, jog „labai svarbu suvokti, kaip mes elgiamės su kitais" ir ar koks mūsų poelgis ar žodis nebus paskutinis lašas kito žmogaus kančių taurėje.

Daug paauglių, perskaitę knygą, Hanos jausmus ir išgyvenimus atpažino kaip savo ir sugebėjo įvardyti jos pačios klaidas, o svarbiausia, nusprendė ieškoti pagalbos, kurios Hana taip ir nesulaukė.

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 296
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Lina Būgienė
Viršelis: nėra duomenų
ISBN kodas: ISBN 978-9955-38-890-6

Recenzija

Trylika priežasčių kodėl

Vidurinės mokyklos moksleivis Klėjus Džensenas, vieną dieną grįžęs namo, prie savo durų randa jo laukiantį paketą. Viduje jis pamato septynias kasetes, įrašytas Hanos Beiker, jo klasės draugės, nusižudžiusios prieš dvi savaites. Hana jam palieka tikslias instrukcijas: Klėjus turi išklausyti kasetes, norėdamas sužinoti, kaip jis susijęs su jos mirtimi, o tuomet jis turi...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
rimante
man patinka cios knygos izangos ,, trylika priezassciu,kode

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!