Tobulumo beieškant

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

„Turtinga ir prikaustanti dėmesį... viena tų retų knygų vadybos tema, kuri kartu ir nuosekliai verčia mąstyti, ir yra įdomi skaityti.“

Wall Street Journal

 

Sužinokite, kaip geriausiai valdomos Amerikos kompanijos naudoja šiuos AŠTUONIS PAGRINDINIUS PRINCIPUS tam, kad išliktų geriausios!

Pirmasis: orientacija į veiksmą – pirmenybė bet kokiam veiksmui prieš klausimo nagrinėjimą gausybėje analizių bei komitetų ataskaitose.

Antrasis: buvimas arti kliento – jo pageidavimų žinojimas ir jų tenkinimas.

Trečiasis: autonomija bei antrepreneriškumas – korporacijos padalijimas į smulkesnes kompanijas ir jų skatinimas mąstyti nepriklausomai bei konkurencingai.

Ketvirtasis: produktyvumas žmonių dėka – formuojamas visų darbuotojų suvokimas, kad svarbiausia yra jų maksimalios pastangos ir kad kompanijoje nusišypsojus sėkmei jie turės savo atlygio dalį.

Penktasis: tiesioginis ryšys su praktika, valdymas remiantis vertybėmis – siekimas, kad vadovai neprarastų ryšio su pagrindiniu firmos verslu.

Šeštasis: atsidavimas savo veiklai – apsistojimas prie to verslo, kurį kompanija išmano geriausiai.

Septintasis: paprasta forma, negausus personalas – nedaug administracinių sluoksnių, nedaug žmonių aukštesniuosiuose sluoksniuose.

Aštuntasis: laisvė, o kartu ir suvaržymas – klimato, kai yra jaučiamas atsidavimas pagrindinėms kompanijos vertybėms, kūrimas tai derinant su tolerancija visiems šias vertybes pripažįstantiems darbuotojams.


Puslapiai: 464
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Lina Kulišauskaitė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-38-110-5

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Vadybininkė iš prigimties
Labai laukiu, kada pradėsiu skaityti šitą knygą. Kol kas skaitau kitą. Man rodos, kad visos knygos apie tą patį. Labai jos visos panašios. Labai labai... Net keista... Skaitau tą patį per tą patį visose knygos iš tos pačios parapijos... Kažkaip keista: Ar aš tokia protinga, ar čia kame šuo pakastas?...

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!