Tobula

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Leidykla: Alma littera
Išleista:
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 9955-08-252-6

Autorius

Judith McNaught

Judith McNaugth - viena populiariausių Amerikos dabartinių rašytojų, puikiai įvaldžiusių pasakojimo meną. Jos gyvenimiškose istorijose rasi visko: ir neįtikėtinų nuotykių, ir nuostabiausių meilės akimirkų, ir detektyvo elementų. Jos veikėjai originalūs, spalvingi, neužmirštami.


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Recenzija

Tobula

Na, jaučiu aš silpnybę storoms knygoms, nieko negaliu su savim padaryti... O čia - 700 psl., tikra dangaus dovana. Na gerai, patinka man ir ekstremalios situacijos, į kurias įpainiojami herojai, nes paskui įdomu stebėti, kaip jie iš jų išsikapstys. O čia, atrodytų, tokia ir yra - įkaitų drama, o dar ta numanoma erotinė potekstė... Gal todėl ir susigundžiau paimti šią knygą...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Arvija
Šianakt baigiau skaityti šią storą ir lengvai skaitomą knygą "Tobula" iki tobulumo tikrai toli, tačiau.... Mielos, moterys, kas pasiilgote pasakos prieš miega ji puiki.... veiksmo nemazai, svelniu emocijų taip pat. Jei atvirai personazai labai artimi dabar populiariai knygai "Penkiasdešimt pilkų atspalvių". tik ne tiek atviros intymios scenos....
SKAITYKITE IR MEGAUKITĖS.....
laura
sia knyga skaiciau gal 4 kartus. nereali knyga. ieskau ir as jos, kad nusipirkti, tik va - niekur nerandu. prskaicius sia sios rasytojos knyga, tapau jos gerbeja :)))
alma
Skaiciau sia knyga,labai gera,pabaigoje beveik visa nakti negalejau sios knygos paleisti is ranku. Labai noriu sia knyga nupirkti ir padovanoti draugei, tik niekur nerandu. Gaila.
Lina
Ieskau sios knygos,jau kuri laika,gal kas turit tikrai pirkciau.
Lina
Labai idomi knyga, prikaustanti demesi, zavinti savo istorija ir netiketais posukiais knygos heroju gyvenimuose. Tikrai verta nors karta pasikrauti sios knygos geromis emocijomis ir viska isgyventi patiems.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!