Tarp paklodžių

10,15 €
-9%
Kaina knygyne: 11,20 € ?
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas
Tarp paklodžių
Elektroninė knygos versija
7,24 €| Peržiūrėti

Apie knygą

Ką daryti, kai tampi statistiniu vienetu – bedarbiu, netekusiu vilties ir paskendusiu skolose? Viena airė į šį klausimą atsakė tapdama prostitute. Tada ji „atrado“ tokią Airijos – ir savo – pusę, apie kurią nė nenutuokė. „Esu eilinė dienas stumianti mama. Esu ta, su kuria maloniai paplepėtumėte prie mokyklos vartų (gal ir plepėjote), gydytojo laukiamajame ar eilėje pašte. Esu viena savimi besirūpinančių, patrauklių, išsilavinusių, ketvirtą dešimtį baigiančių moterų. Neįprasta tik tai, kaip užsidirbu pinigų paskolai grąžinti, vaikų pomėgiams ir maistui, bet viliuosi, kad tai nekeičia to, kas esu.“

Knygoje atvirai pasakojama apie metus, praleistus dirbant paprastai moteriai neįsivaizduojamoje srityje, atskleidžiama dvigubo gyvenimo kaina. Autorė, pasirinkusi Scarlett O‘Kelly slapyvardį, pažino slapčiausias klientų baimes ir aistras, slepiamas nuo daugelio moterų. Savo nuostabai, ji padaro išvadą: atsikračiusios kompleksų ir leisdamos atsiskleisti savo seksualumui, moterys taptų labiau savimi pasitikinčios ir užmegztų tvirtesnius santykius. „Tarp paklodžių“ – ne tik sukrečianti ir susimąstyti verčianti knyga, bet ir intriguojantis intymaus airių gyvenimo paveikslas. Gal ir mums jis nesvetimas?


Puslapiai: 320
Leidykla: Šarkos knygos
Išleista:
Vertėjas: Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-16-435-7

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
pinkcity.lt
8 / 10
Aišku, kūrinys nežiba sudėtingomis literatūrinėmis įmantrybėmis, vaizdinga kalba ar gyvais įtaigiais veikėjų paveikslais. Čia nėra intriguojančio siužeto ar gilių filosofinių įžvalgų, bet tikriausiai niekas jų ir nesitiki. Romanas – tai lyg intymi draugės išpažintis su erotikos elementais. Nuoširdu, tikra, intriguoja. Nes visuomet smalsu pažvelgti, kas vyksta tarp svetimų paklodžių.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!