Tarp kitų

7,64 €
-29%
Kaina knygyne: 10,71 € ?
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas
Tarp kitų
Elektroninė knygos versija
9,03 €| Peržiūrėti

Apie knygą

„Yra knygų, kuriomis norisi dalintis su draugais. Yra ir tokių, kurias, atsukus laiką atgal, norėtum padovanoti jaunesniam sau. Tačiau pasitaiko ir retų atvejų kaip Jo Walton „Tarp kitų“ – ji skirta kiekvienam iš mūsų.“

Tik pasirodžiusi, „Tarp kitų“ sukėlė didžiulį susidomėjimą mokslinės ir maginės fantastikos mėgėjų pasaulyje. Knyga pelnė Nebulos (2011 m.) Hugo (2012 m.) premijas, skiriamas geriausiems fantastikos kūriniams, buvo išrinkta geriausiu romanu 2012 m. Didžiosios Britanijos Fantastikos mėgėjų suvažiavime ir nominuota kaip geriausias 2012 m. kūrinys Pasaulio fantastikos mėgėjų suvažiavime.

„Pasaulyje pilna šiurpių dalykų, bet jame galima atrasti nuostabių knygų.“ – Mori istorija nėra paprasta: netekusi dvynės sesers, ji išvyksta gyventi pas tėvą, kur kompaniją jai palaiko ištikimiausios bičiulės – knygos. Įtaigiu ir gyvu pasakojimu Mori dalinasi savo kasdienybės detalėmis, kur susipina realybės ir vaizduotės gijos, pradedama tikėti neįtikimu ir kiekvienoje akimirkoje ieškoma magijos krislelio. Mergaitės pasakojimas pavergia savo nuoširdumu ir moko, kad nepaisant visų fantastiškų istorijų, kurias perskaitome ar pamatome savo ekranuose, pati nuostabiausia – mūsų gyvenimas.

„Tarp kitų“ yra šiltas, unikalus ir įkvepiantis pasakojimas, skirtas ne tik knygų mylėtojams, bet ir visiems, kurie kada nors atrado ar ilgisi trupučio gyvenimo magijos.

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 336
Leidykla: manoknyga.lt
Išleista:
Vertėjas: Ieva Albertavičienė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6098-11-404-1

Recenzija

Jo Walton. „Tarp kitų“

Ši knyga paaugliams unikali pirmiausia stilistiniu trilypumu: nukelia į 1979-uosius, suderina dienoraštinį realizmą (populiarų prieš gerą dešimtmetį) ir dabartinį fantasy bumą. Nepakenčiantiems miškuose besi­šlaistančių mitinių būtybių tai bus knyga apie 15-metės brendimą, vienatvę ir tikėjimą ateitimi. Iš Velso kilusi kanadietė J. Walton nekuria antrinio fantastinio...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Vader
Šilta ir jauki knyga, labai lengvai ir greitai skaitosi. Ir pačiam norisi patikėti elfais, galiausiai nevalingai pradedi jų ieškoti akimis parkuose, miškuose. Tik šiek tiek apkartino skaitymą vietomis pasitaikančios gramatinės klaidos (šiuo klausimu esu labai priekabus skaitytojas..). Na, dar ir viršelis net labai neskanus, manau reikėtų daugiau padirbėti su grafikos dizaineriais. Žinau, kad negalima spręsti apie knygą iš viršelio, bet norom nenorom, pirkėjas pirmiausia pamato viršelį, galima daug diskutuoti kad jis nesvarbus, bet jis yra svarbus.. Bet nežiūrint į apipavidalinimą, knyga tikrai gera, sėkmės ir toliau verčiant geras knygas, lauksime daugiau.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!