Švelnusis kirvis

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Praskleidė sustingusią milinę ir suklykė iš siaubo. Už kelnių diržo buvo užkištas trumpakotis kirvis. Ašmenys, rodos, žvairuoja į ją. 

R. N. Morrisas (g. 1960) – britų žurnalistas, rašytojas, trijų istorinių detektyvų ir romano Taking Comfort apie šiuolaikinį miestą autorius. Istoriniai R. N. Morriso detektyvai gręžiasi į Fiodoro Dostojevskio laikų Rusiją – apžavėtas rūsčios ir paslaptingos to meto Sankt Peterburgo atmosferos, autorius iš didžiojo rusų rašytojo „pasiskolina“ Porfirijų Petrovičių, „Nusikaltimo ir bausmės“ veikėją, ir suteikia jam galimybę toliau gyventi savo knygose. 
 
„Švelnusis kirvis“ – pirmoji „Sankt Peterburgo paslapčių“ serijos knyga. Šaltas, drėgnas ir niūrus 1866-ųjų gruodis. Praėjus maždaug pusantrų metų po garsiosios studento Raskolnikovo bylos, sąžiningasis tyrėjas Porfirijus Petrovičius vėl atsiduria paslaptingo ir žiauraus nusikaltimo pinklėse.
 
Senė Zoja, rinkdama žabus Petro parke, išvysta pakaruoklį, o prie jo kojų – lagaminą. Lagamine – suriestas neūžaugos lavonas, o už pakaruoklio kelnių diržo – kruvinas kirvis... Savaime peršasi žmogžudystės ir savižudybės versija, tačiau Porfirijui Petrovičiui tai – tik ilgo, klaidaus ir mirtinai pavojingo kelio pradžia. Kelio, vedančio į nusikaltėlių knibždančio Sankt Peterburgo gelmes, kuriose vargšai studentai, nelaimingos prostitutės, sandorius su sąžine sudarinėjantys miestiečiai ir dviprasmiškos reputacijos perėjūnai kovoja su žiauria tikrove ir savo pačių vidiniais demonais. Tačiau – jei jau siūlo galą pačiupo Porfirijus Petrovičius, piktadariai neliks be atpildo...
 
Žmogaus vidinių gelmių tamsa, kurią taip meistriškai vaizdavo Dostojevskis, niekur neišnyko – ji vėl atgimsta R. N. Morriso aprašytame Sankt Peterburge, paslaptingų rusiškų sielų prieglobstyje.

Puslapiai: 345
Leidykla: Tyto alba
Išleista:
Vertėjas: Virginija Traškevičiūtė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9986-16-714-3

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!