Sirano

12,79 €
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas

Apie knygą

Jaunos Prancūzijos dailininkės Rébeccos Dautremer iliustruotos knygos - „Sirano“, „Įsimylėjėliai“, „Pamirštos ir nepažįstamos Princesės“ yra naujas, gaivus vėjo gūsis Lietuvos literatūriniame pasaulyje.

„Sirano“ – prancūzų klasiko Edmond‘o Rostand‘o pjesės „Sirano de Beržerakas“ laisva interpretacija, kurią drąsiai ir išradingai pateikia šarmingas Taï-Marc Le Thanh ir Rébeccos Dautremer duetas. Romantiška istorija apie slaptą, neįmanomą Sirano meilę gražuolei pusseserei Roksanai virsta daugiau tragikomedija nei drama. Tarsi keliais štrichais rašytojas pateikia originalaus teksto reziumė ir analizę, kurioje gausu sąmojo, taiklių įžvalgų, humoro ir net įžūlumo. Paprastoje, lakoniškoje kalboje įsipynę archaiški žodžiai ir ypač jų paaiškinimai tampa juokingais, painiais, o kartu delikačiais teksto ornamentais.


Pjesės interpretacijoje laisva ir dailininkė! XVII amžiaus Paryžių ji perkelia į...samuraišką Japoniją – aplinką visiškai svetimą originaliai istorijai. Nuostabios iliustracijos, kupinos dekoratyvių detalių, prancūziško rafinuotumo ir poezijos, R.Dautremer stiliaus lengvumo ir subtilumo yra atviri vartai skaitytojo fantazijai ir vaizduotei.

„Stengiuosi, kad mano iliustracijos netaptų tik teksto dekoracija, jos turi savo sielą, savo gyvenimą, kaip kiekvienas potėpis turi savo spalvą, kvapą, skonį...“ (R. Dautremer).

Taigi, šią knygą – pasaką vaikams ir meno albumą suaugusiems, iš tiesų verta degustuoti!...Smalsiai ir nekantriai!..

Puslapiai: 36
Leidykla: Nieko rimto
Išleista:
Vertėjas: Jonė Ramunytė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-68-347-6

Recenzija

Sirano

„Sirano“ – literatūros klasiko Edmond‘o Rostand‘o pjesės „Sirano de Beržerakas“ laisva interpretacija, kurią drąsiai ir išradingai pateikia šarmingas prancūzų menininkų - Taï-Marc Le Thanh ir Rébeccos Dautremer duetas. Romantiška istorija apie slaptą, neįmanomą Sirano meilę gražuolei pusseserei Roksanai virsta daugiau tragikomedija nei drama. Tarsi keliais...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!
Pirkusieji taip pat įsigijo