Save keičiančios smegenys

11,68 €
-19%
Kaina knygyne: 14,39 € ?
Ši knyga dar nėra išleista. Užsisakykite pirmi ir, kai tik bus išleista, iškart ją gausite

Apie knygą

Keičiantys mąstymą, paaiškinantys stebuklus ir realybę sukrečiantys dalykai, kurie turės įtakos visai žmonijai. „The New York Times“

Susipažinkite su devyniasdešimtmečiu daktaru, kuris vis dar praktikuoja mediciną, ir su insulto auka, kuri vėl išmoko judėti ir kalbėti, su moterimi, turinčia tik pusę smegenų, bet sugebėjusia „persiprogramuoti“ ir jaustis visaverte. Šių žmonių gyvenimus visiškai pakeitė nuostabus atradimas, kad pozityviai mąstant smegenys gali pačios „pasitaisyti“.

Kanados mokslininkas, psichiatras, psichoanalitikas, Toronto ir Niujorko universitetų bendradarbis Normanas Doidge’as bestseleriu tapusioje knygoje „Save keičiančios smegenys“ (The Brain That Changes Itself, 2007) išsamiai aprašo revoliucinį atradimą, teigiantį, kad žmogaus smegenys pasižymi gebėjimu keistis. Šios fundamentalios smegenų savybės, kurią imta vadinti neuroplastiškumu, atradimas radikaliai pakeitė ne tik medicinos mokslą, bet ir požiūrį į žmogaus smegenis kaip į nuolat kintantį ir galintį atsinaujinti neuronų tinklą.

Meilė, seksas, sielvartas, santykiai, mokymasis, priklausomybės, kultūra, technologijos ir psichoterapija gali keisti mūsų smegenis. Turėdami tokias plastiškas ir visą gyvenimą besimokančias smegenis esame savitos, unikalios asmenybės.

Knygos pratarmę ir paaiškinimus parašė Vilniaus universiteto profesorius Albinas Bagdonas.


Puslapiai: 376
Leidykla: Kitos knygos
Išleista:
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-6094-27-087-1

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Romas
Labai gera knyga, visiškai pakeitė požiūrį į smegenų, nervų sistemos nekintamumą. Ne vienu pavyzdžiu įrodė smegenų plastiškumą ir jų atsistatymo galimybę, todėl žmonės dėl vienų ar kitų priežasčių susidūrę su smegenų pažeidimu (insultas, avarija...), turi kovoti dėl smegenų funkcijų pasikeitimo ir atgauti ankstesnes savo sąvybes.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!