Šantaramas

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Gregory David Roberts (Gregoris Deividas Robertsas; g. 1952 m. Melburne, Australijoje) – unikalios biografijos rašytojas. Dar studijuodamas filosofiją ir politologiją, jis po skyrybų prarado teises į savo trimetę dukrą. Jaunasis tėvas paguodą rado heroine, o skolas padengė, plėšdamas bankus. Nuteistas dešimčiai metų, netrukus jis pabėgo iš geriausiai saugomo Australijos kalėjimo ir nelegaliai atsidūrė Bombėjuje. Čia ir prasidėjo jo „tikrasis“ gyvenimas: prekyba ginklais, žmonėmis ir narkotikais, pagalba vargšams, meilė Indijai ir vienai moteriai. „Šantaramas“ – tai dešimt Robertso gyvenimo metų Bombėjaus lūšnynuose, mafijos prieglobstyje, užburianti istorija, parašyta Frankfurto kalėjime, kur galiausiai atsidūrė autorius. Šiandien jis gyvena Bombėjuje ir Ženevoje, rašo romano tęsinį, o jo kūrinys „Šantaramas“ pelnytai tapo literatūriniu triumfu, nepakartojamu, su meile ir įkvėpimu nupieštu Indijos portretu.

Buvau ginklų prekiautojas, kontrabandininkas, klastotojas. Trijuose žemynuose buvau pančiojamas grandinėmis, mušamas, badomas, marinamas badu. Kariavau. Pakliuvau į pačią ugnį. Ir likau gyvas, o kiti žmonės žuvo. Dauguma jų buvo geresni už mane, tiesiog jų gyvenimą sugniuždė klaidos, suniokojo viena pikta kažkieno neapykantos, meilės ar abejingumo akimirka. O aš juos laidojau, daug užkasiau tokių vyrų, o jų istorijas ir jų gyvenimus sielvartas sulydė su manuoju.

Bet mano istorija prasideda ne nuo jų ir ne nuo mafijos: reikia grįžti į pirmą dieną Bombėjuje. Teko susitepti rankas, nes taip buvo lemta. Man krito sėkminga korta, kai sutikau Karlą Saranen. O nuo tos akimirkos, kai pažvelgiau jai į žalias akis, krito kita korta. Taigi ši istorija prasideda kaip visos – nuo moters, miesto ir trupučio sėkmės.

Norite sužinoti, kas yra Indija? Skaitykite – to neįmanoma pamatyti.

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 757
Leidykla: Tyto alba
Išleista:
Vertėjas: Danguolė Žalytė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9986-16-824-9

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
SANDRA
Tikrai be galo įspūdinga knyga...likau apstulbusi,suzaveta...tikrai verta šitos sumos,būtinai įsigykite...
Miškė
Svaiginanti knyga ir neįtikėtina istorija. Puikiai perteiktas gyvenimas Mumbajaus lūšnynuose, žmogiškumas ir jo nebuvimas. Viskas tik dar labiau į traukia žinant kad tai iš esmės tikra istorija pergyventa autoriaus ir parašyta kol jis buvo laikomas Indijos kalėjime. Sargybiniai kelis kartus buvo atėmę ir sunaikinę šios knygos juodrasščius bet autoriaus tai nesulaikė.
Šia knygą rekomenduoju visiems kas nors iš tikro suprasti ir rasti atsakymus apie tikrąją Indija. Man tai viena geriausių perskaitytų knygų
Inge
atrodo, kad tikrai neeilinis romanas, priedo biografinis.. tik gaila pinigėlių. Įdomu, gal yra kokie knygų apsikeitimo klubai :).. O gal Jolanta, paskolintum?..O šiaip Indiją kaip ir likusį pasaulį kievienas atrandame savaip, taigi, kiekvieno įspūdžiai ir suvokimas bus skirtingi, nors tai tik detalės. O esmėje..bus daugiau turistinis pažinimas su trupučiu nuotykių ir bus gyvenimiškas, kaip autoriaus.
Jolanta Inta
Neįmanoma atsitraukti...Visada norėjau nuvažiuoti į Indiją, ši knyga tą norą sustiprino.
Romanas vertas tapti filmu.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!