Rytų ir Vakarų išmintis. Emocinis sąmoningumas. Pusiausvyros psichologija

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Pasaulyje daug protingų žmonių, bet iš tiesų išmintingų – vienetai. Jų mintys ir žodžiai turi ypatingą svarbą. Ši knyga – tai pokalbis. Pokalbis tarp dviejų nuostabių Rytų ir Vakarų atstovų, Jo Šventenybės Dalai Lamos ir amerikiečių psichologo Polo Ekmano. Tiesa ir melas, destruktyvios ir pozityvios emocijos, protas ir jausmai, menas būti laimingam ir finansinė sėkmė, atleidimas, atsakomybė, atjauta ir meditacijos galia – temų laukas labai platus. Kiekvienam klausimui – įdomus ir vertingas atsakymas. Perskaitykite šią knygą tam, kad suprastumėte tai, ko anksčiau nesupratote. Tik bendravimas su išmintingais žmonėmis praturtina. 

Dalai Lamos mintis, kad emocijos suvienija pasaulį, nes visi žmonės trokšta laimės, psichologą privertė susimąstyti, ar žmonija, atskleidusi vienijančią emocijų prigimtį, galėtų sumažinti tarpusavio susiskaldymą? Kaip sumažinti destruktyvių emocijų įtaką mūsų gyvenimui? Polis Ekmanas tikėjo, kad analizuojant šiuos klausimus iš dviejų skirtingų požiūrio taškų (vakarietiškos psichologijos ir budistinės filosofijos), gims naujų idėjų. Dalai Lama pritarė sumanymui, ir po kelerių metų darbo, knyga išvydo pasaulį.

Taigi, kas yra emocinė pusiausvyra, pyktis, įniršis? Kaip užmiršti seną neapykantą ir skriaudas, šiais laikais sukeliančiais tiek daug konfliktų tarp skirtingų pasaulio tautų? Ar meditacija gali padėti suvaldyti pyktį? Ką rodo mokslininkų tyrimai stebint medituojančius žmones? Kaip mokytis atjautos?

Knygoje tyrinėjami šie ir daugybė kitų klausimų. Analizės rezultatas gan išsamus, nes pašnekovai temas apsvarsto iš skirtingų pozicijų (ką apie tai sako budizmas, koks mokslinis ir psichologų požiūris), papildydami gyvais pavyzdžiais iš savo asmeninės patirties. 


Puslapiai: 264
Leidykla: Aukso pieva
Išleista:
Vertėjas: Milda Dyke
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6099-51-253-2

Recenzija

Rytų ir Vakarų išmintis. Emocinis sąmoningumas. Pusiausvyros psichologija

Pasaulyje daug protingų žmonių, bet iš tiesų išmintingų – vienetai. Jų mintys ir žodžiai turi ypatingą svarbą. Ši knyga – tai pokalbis. Pokalbis tarp dviejų nuostabių Rytų ir Vakarų atstovų, Jo Šventenybės Dalai Lamos ir amerikiečių psichologo Polo Ekmano. Tiesa ir melas, destruktyvios ir pozityvios emocijos, protas ir jausmai, menas būti laimingam ir finansinė...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Jorė
Gėris
Rimas
Puiki knyga.Joje galima rasti Rytų ir Vakarų kultūrų išminties perliukų,kurie įprasminti tik skirtingais žodžiais.Nors kartais stengiamasi esklauoti minėtų kultūrų skirtumus, bet ši knyga,bent jau man ,įrodymas,kad mes visi labai panašūs,ieškantys įprasminimo, pripažinimo,vilties, aplinkos pažinimo ir etc.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!