Ramybė su kiekvienu žingsniu

Šios knygos laukia miestelių ir kaimų bibliotekų skaitytojai. Nupirk šią knygą, pažymėk, kad dovanoji, o mes perduosime ją tiems, kuriems labiausiai reikia.
Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Tik Nat Hanas yra vienas iš labiausiai Vakaruose žinomų budizmo atstovų. Nors savo mintis autorius reiškia labai paprastai, jo mokymas atskleidžia gilų realybės, jos esmės pažinimą, subrandintą meditacijų, budizmo auklėjimo ir išsilavinimo bei nuolatinio darbo pasaulio labui.
Puslapiai: 155
Leidykla: Trigrama
Išleista:
Vertėjas: Saulius Dagys
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9955-47-704-0

Recenzija

Thich Nhat Hanh „RAMYBĖ SU KIEKVIENU ŽINGSNIU“

Šių dienų pasaulyje vis daugiau žmonių ieško, kur galėtų pasislėpti nuo triukšmo, todėl tokios knygos, kaip ši, turėtų būti itin populiarios. Joje Thich Nhat Hant moko, kaip surasti dvasinę pusiausvyrą ir išmokti džiaugtis gyvenimu. Vienas iš patarimų - kuo daugiau šypsotis. Šis vienuolis budistas iš Vietnamo yra ne...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Darija
Nepaprasta knyga, skaitant ją iš tiesų išmoksti suprasti daugelį dalykų ir džiaugtis, bei vertinti kiekvieną gyvenimo sekundę :)
Ingrida
Is pirmo zvilgsnio paprasta knygute,labai aiskiai viskas parasyta,bet is tiesu, tai zmogaus vidinis vadovas,kuris moko kaip dziauugtis aplink mus supanciaias kasdieniais dalykais,kuriu dazniausiai mes net nepastebime!Galiu pasakyt trumpai ir aiskiai,patiko!!!

Specialūs pasiūlymai

  • Pramogos namuose