P.S. Aš tave myliu

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Kiekvienam iš mūsų reikia angelo sargo... Kai kuriems žmonėms tenka visą gyvenimą laukti, kol sutiks savo antrąją pusę. Bet ne Holei ir Geriui. Jie – draugai nuo vaikystės, pabaigiantys vienas kito mintį ir besijuokiantys net pykdami. Po Gerio mirties Holės gyvenimas virsta siaubu. Vieną dieną Holė aptinka Gerio jai paliktų laiškelių pluoštą. Ir kiekviename laiškelyje yra prierašas: P. S. Aš tave myliu. Kas mėnesį atplėšdama po voką ir skaitydama laiškelius, Holė atgauna gyvenimo džiaugsmą ir įstengia susikauti su naujais sunkumais. Geris, kuris pažįsta ją geriau už visus kitus, stengiasi įtikinti, kad gyvenimas nesustoja. Padedama draugų, mylinčios šeimos, Holė vėl išmoksta juoktis, verkti, dainuoti ir šokti, įgyja tokios drąsos, kokios niekuomet neturėjo.
Gyvenimas duotas tam, kad gyventum.

Cecelia Ahern studijavo žurnalistiką ir žiniasklaidą. „P. S. Aš tave myliu“ – pirmasis jos romanas, užkariavęs milijonų skaitytojų širdis ir tapęs bestseleriu Europoje. Warner Brothers pagal šį romaną sukūrė filmą.


Puslapiai: 504
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Milda Dyke
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9955-24-177-2

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
rugile
perskaiciau jau sia knyga, patiko Holes ir Gerio meiles istorija... gal tikejaus kiek stipriau,bet idomu buvo skaityti
Rugile
butinai isigysiu sia knyga,jau rasausi i savo knygu sarasa...perskaiciau sios autores ''dovana'' ir likau labai suzaveta
Emma
Patiko si knyga, patiko ir filmas (sukurtas pagal sia knyga)...
Net sirdi suspaudzia, beskaitant
Rasita
Knyga labai patiko.Patariu paskaityti.
Ag
Ziauriai geda ,bet skaitydama pravirkau 7 kartus ....
Toma
Pirkau sia knyga draugei dovanu, bet ir pati su mielu noru ja perskaiciau, labai patiko, jautri, idomi knyga :)
..
Nerealiai idomus filmas, manau knyga taip pat
- evp - (Elektronic voice phenomenon)
Na as irgi neskaiciau sios knygos. Bet filma maciau ir man jis labai patiko. Esu as sia knyga padovanojas savo draugei (Beje kuri labai megsta skaityti romanus ir panases knygas apie meile)Ji apsidziuge. Sake kad patiko knyga. keliuose vietuose net susigraudino.Na bet gal mes perdaug veitinam meile, tad ja matom visur kur tik imanoma ir tai mus dziugina. Arba atvirksciai - Permenkai mes ja vertina, nes sugebam izvelgti ja virus - ivairiuose daiktuose. Bet gi visvien mano nuomone sauni si knyga. Verta, but jusu perskaityta.
Rita
Neskaiciau kny&os, bet filmas nepatiko. Puse filmo nervino kvaili juokeliai, ypac aktore is filmo drau&ai. Pabai&a kaip ir nieko. Bet antra karta tikrai neiciau zr. Musu mentalitetas labai skiriasi nuo vakarieciu.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!