Apie knygą

Antanas Kmieliauskas - Dailės akademijos profesorius, labai plataus profilio menininkas: dailininkas, skulptorius, grafikas, ekslibrisų kūrėjas, už Rainių koplyčios freskas apdovanotas Lietuvos Nacionaline kultūros ir meno premija. A. Kmieliausko kūriniai puošia bažnyčias, daugelio visuomeninių pastatų interjerus, miestų aikštes, kapines bei asmenines kolekcijas.

Per ilgą savo gyvenimo ir kūrybos laikotarpi pripratęs prie nuolatinio kūrybinio darbo Antanas nepajėgia sustoti. Jis ne tik tapė Švento kelio koplyčias Duronyse, kalė antkapinius paminklus užsakovams, žmonai Ritai pastatė paminklą Antakalnio kapinių menininkų kalnelyje. Nežiūrint į nuotaikų kaitą jo molbertas pasipildo naujomis spalvomis, o skulptoriaus kaltas trupina vis naują akmenį, džiugindamas tuos, kurie turės galimybių pamatyti ir stebėtis jo sukurtais naujais darbais...

Apolinaras Čepulis - technikos mokslų daktaras, rašytojas, romanų "Likimo upė" ir "Likimo upe. Rėvos" autorius, visa savo aktyvų gyvenimą besidomintis literatūra ir vaizduojamuoju menu apskritai. Gimęs 1933 metu kovo 13 d. Akmenaičiuose, baigė Kuršėnų vidurine mokyklą ir Kauno politechnikos instituto Mechanikos fakultetą. Spaudoje paskelbė keliasdešimt mokslinių straipsnių. 2005 metais pelnė Juozo Paukštelio literatūrinę premiją.


Puslapiai: 112
Leidykla: Žuvėdra
Išleista:
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6098-08-976-9

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!