Penkiasdešimt pilkų atspalvių

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ sugundys, užvaldys ir išlaisvins fantaziją

 Erotinis, išlaisvinantis romanas apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją literatūros pasaulyje. Karštos diskusijos dėl šio romano įtraukė net garsiausius kritikus, psichologus ir universitetų dėstytojus. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų. Slapyvardžiu pasirašanti autorė pirminį „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ variantą skelbė internete, o sulaukus milžiniško gerbėjų antplūdžio buvo išleista visa trilogija.

Literatūrą studijuojanti Anastazija Stil, nenoromis nuvykusi imti interviu iš jauno, žymaus ir pasakiškai turtingo verslininko Kristiano Grėjaus, supranta sutikusi patrauklų, tačiau keistą baugulį keliantį vyrą. Nusprendusi, kad susitikimas susiklostė nevykusiai, nepasitikinti savimi Ana mėgina tą gražuolį vyrą pamiršti, bet vieną dieną jis netikėtai išdygsta jos darbovietėje ir neįprasti santykiai prasideda.

Tada Ana supranta – ji geidžia to vyro taip, kad neatsispirs. O Kristiano Grėjaus įspėjimas, kad geriau jo vengti, tik dar labiau audrina.

Užsimezgus aistringam romanui, Grėjus pareikalauja pasirašyti sutartį, pagal kurią jam būtų leista visiškai valdyti merginos gyvenimą. Pasirodo, žavusis verslininkas kankinamas vidinių demonų ir neįprastų poreikių. Pažindama Kristianą, mergina atranda savo troškimus ir atskleidžia tamsias Grėjaus paslaptis, kruopščiai slepiamas nuo visuomenės...

Ryški, jaudinanti ir skandalinga trilogija „Penkiasdešimt atspalvių“ pateko tarp labiausiai apkalbamų knygų serijų. Jos nupirkta tiek, kad net galima sakyti, jog ši knyga turima kiekvienuose namuose. Autorė, pasirinkusi E L James slapyvardį, akimirksniu buvo įrašyta į žurnalo Time sudaromą 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Paraiškas kurti filmą pagal šią trilogiją pateikė garsiausios pasaulio kino studijos.

Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems

 

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 504
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Jovita Liutkutė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-6090-10-824-6

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Lina
Perskaiciau visus sios knygos atspalvius, taip patiko, jog iki siol negaliu skaityti nieko kito, atrodo, kad niekas daugiau nebepatiks :)
Ričardas
4 / 10
Labai daug gramatikos klaidų - dingusios pirmosios ar paskutinės raidės ir panašių dalykų Kindle skirtai versijoje buvo.

Reiktų didesnės kokybės konvertuojant turinį.
Atamanas
Visos dalys yra linkomanijoje pdf formatu, neverta pirkti ir leisti tiek pinigų- paprasta atsisiųsti.
Lote
Nejo atsiplest nuo sitos knygos...antra taipogi superine...su nekantramu laukiu trecios dalies...
Rasa
tiek pirma,tiek antra dalis labai geros....laukiu trecios dalies su nekantrumu....
Raelle
7 / 10
Knygos pradžia buvo nuobodoka, o ir sekso scenos buvo gerokai per ilgos. Vietom atsibosdavo skaityti ir norėdavosi perverst puslapius ir sužinot kas bus toliau. Bet perskaičius vis tiek norisi sužinoti kas bus toliau. Ar skaitysiu kitas dalis ? Dar abejojau perskaičius puse knygos, bet dabar kaip laisvalaikio praleidimui tikrai paskaitysiu likusias dalis :)
Rūta
Puiki, intriguojanti knyga, tikrai verta dėmesio :)
samanta
10 / 10
Baigusi skaityti pirma dali,likau nulidusi,kodel nera kitu daliu ir tenka laukti.Knyga labai idomi laukiu kitu daliu;]
Suzaveta
Baigiu perskaityti sia knyga ir degu nekantrumu kada pasirodys kitos dalys :) negaliu atsiplesti nuo sio romano :)

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!