Pati geriausia knyga

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Kasdieninėje virtuvėje gali būti ne tik nešvarių indų. Dar – kūrybos. Jos daug – tradicinį baziliką beriant ne į mėsos patiekalus, bet į arbatos puodelį, o pavasario gėles pienes tvarkingai sluoksniuojant šaldiklyje.

Kaip prisijaukinti prieskonius, kokiuose produktuose „gyvena“ baubas? Pagaliau – „Pati geriausia knyga“ nebūtų pati geriausia, jei jos gerumas apsiribotų tik virtuve. Todėl knygoje – buities ir interjero patarimai, įvairios smulkmenos, lietuviškų pievų turtas.

Be to, galbūt kartu su knygos konsultantėmis – profesionaliomis kūno rengybos trenerėmis, pasaulio „Mis figūra“ čempionėmis Sigita ir Sonata jums pavyks atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Tai – dar ne viskas. Gražiame kūne turi gyventi graži siela. Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas sako, jog namai ir širdis bus ramūs tik tuomet, jei mūsų siela nebus sujaukta tarsi plaukų kuokštai. Tačiau ką daryti, kai kūliais verčiasi gyvenimas, kai, galbūt, apsigyvena nelabasis? Tai – krūpčioti verčiantys dalykai. Sujauktas gyvenimas – kur kas rimčiau, nei po vakarienės neišplauti indai.


Puslapiai: 224
Išleista:
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-6099-55-630-7

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!
Rekomenduoja
Viktorija Vosyliūtė
yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 10 / 10
Rašau dešimtuką šiai knygai. Nes tai unikali gyvenimo būdo knyga. Unikali tuo, kad ji skirta paprastiems ir nuoširdiems žmonėms, kuriems aktualu kaip paslėpti negražų vazoną ir kur geriausiai žvejoti.