Pabučiuok angelą

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Užburiantis ir nuo pat pirmų puslapių įtraukiantis pasakojimas nejučia prikausto ir verčia nekantrauti – o kaip gi toliau klostysis spalvingų herojų istorija? Šis Susan Elizabeth Phillips romanas, kupinas aistros ir kandžių pašmaikštavimų, – tikrai neprilygstama pramoga dienai praskaidrinti.
Izabelė Romanovaitė 
 
Per sutuoktuvių ceremoniją Deizė Devro įsigudrino pamiršti savo sužadėtinio vardą. Ir kaip čia nepamirši, jeigu šį vyruką ji regėjo vos kartą, kai pildė vedybų sutartį, o „dangaus laiminama sąjunga“ – grynas akių dūmimas!Ir apskritai, niūrokas gražuolis Aleksas – ne iš tų vyriškių, kurie traukia Deizės akį. O Aleksą sužadėtinė pribloškė iš pirmo žvilgsnio ir nesiliovė stulbinusi po vedybų. Tik kodėl jis elgiasi taip, lyg norėtų ją už kažką nubausti?

Išskirtinė istorija... Talentingoji Susan Elizabeth Phillips pristato aistros ir širdgėlos, humoro ir sąmojų kupiną jausmų romaną. Knyga „Pabučiuok angelą“ – dar viena jos kūrybos viršūnė...
Romantic Times 
 
Knyga, verta paties aukščiausio įvertinimo, – penkių auksu tviskančių žvaigždžių. Kupina humoro, persmelkta tragizmo, ji alsuoja herojų energija ir gyvybingumu.
Heartland Critiques
 
Itin jausminga ir šmaikšti istorija... Smagus jausmų romanas – kaip tik to skaitytojai taip ilgai laukė.
Library Journal

Puslapiai: 412
Išleista:
Vertėjas: Sandra Likaitė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6094-06-030-4

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Inga
Knyga man patiko, daug netikėtų momentų, neįprastos situacijos, netrūksta sąmojo, humoro, na ir kas be ko - romantikos, aistros. Mielai paskaityčiau ir kitus raštojos romanus.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!