Apie knygą

Knyga „Nuo raidės iki teksto. Diktantai, atpasakojimai, rašiniai I–II klasei“ yra I klasės ,,Šaltinėlio“ ir II klasės ,,Naujojo šaltinio“ komplektų dalis. Šią knygą sudaro I ir II klasės diktantų, atpasakojimų tekstai ir užduotys, įvairių kūrybinių darbų gairės.Svarbiausios I klasės temos ir problemos: garso ir raidės santykio supratimas; mokymasis rašyti žodžius, kurių rašyba nesiskiria nuo taisyklingo tarimo; sakinio rašybos ir teksto užrašymo pradmenys.Svarbiausios II klasės temos ir problemos: pakartoti ir įtvirtinti pirmoje klasėje įgytus rašymo gebėjimus, juos plėsti; veiksmo žodžių samprata, jų rašybos pradmenys; pradinė daiktavardžio samprata, daiktavardžių rašybos pradmenys; daiktų požymių, ypatybių samprata; balsių, priebalsių samprata, ilgųjų, trumpųjų balsių rašyba, žodžių su panašiai tariamais priebalsiais rašymo pratybos.Kiekvienos žodžių rašybos, sakinių skyrybos, kalbos ugdymo temos pradžioje supažindinama su pagrindiniais Bendrųjų programų (2008) teiginiais, paaiškinamos svarbiausios I–II klasėje vartojamos kalbos sąvokos, nurodoma, kokie turėtų būti mokinių pasiekimai.Užduotys diferencijuojamos atsižvelgiant į antrokų galimybes, rašomojo darbo turinį.Iliustracijos Živilės Šimėnienės.
Puslapiai: 112
Leidykla: Šviesa
Išleista:
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-5430-05-453-3

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Julius,
Kompiuteryje negalima tasti diktantų tekstų I-IV kl. Vien tik nurodytos knygos. Gal bijoma, kad nenusirašinėtų mokiniai. Bet juk galima sukurti tekstus pasipraktikavimui.
gabija
as esu pradinuke, ir as esu 1 kl mano knuga megstamiausia raganaites liles knygos eisiu i 2 kl Nors esu dar maza skaitau apie 102 pusl o 1 kl pradzioj 68 20 pusl as esu pirmune ......................................
Vida driuksiene
as esu mokytoja ,bet ne pradinuku.Man senele seniau nupirkdavo knyga 1969 m..... Man patiko
hana montana
na mums nusibosdavo diktantai bet ne hanos montanos metu knyga
evita
apie burandukus
evita
ne
evita
as noriu diktanto
oksana
ape kniga

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!