Apie knygą

Juditai – per trisdešimt. Ji su pagieža mini ją palikusį vyrą ir be perstojo svajoja apie didelį jausmą. Viena pati statydinasi kaime namą ir viena pati plūkiasi su paaugle dukra. Moterų žurnale dalija patarimus kitiems ir tikrai neuždirba tiek, kiek Bridžita Džouns, nei – kaip pastaroji – jaučiasi esanti likimo šeimininkė. Nesigėdija savo silpnybių ir kompleksų, žaižaruoja humoru, o po kiekvienos krizės joje akimirksniu sprogsta nauja energijos bomba.
 
Manau, visos esame panašios. Kiekvienoje iš mūsų glūdi įvairiausi troškimai, apie kuriuos ne itin noriai kalbame. Tarkim, laukiame didelės romantiškos meilės ir princo ant balto žirgo. Aš – už tokius troškimus. 
Katarzyna Grochola

Puslapiai: 254
Išleista:
Vertėjas: Dalia Saukaitytė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-81-766-6

Recenzija

Niekados!

Atrodytų, Helen Fielding Bridžitos lūpomis pasakė viską, ką galima būtų pasakyti apie vienišas moteris. Tačiau, pasirodo, viskas yra priešingai. Simone de Beauvoir, rašydama „Antrąją lytį“ irgi tikėjosi apibendrinti feminizmo judėjimą, o kas iš to gavosi? Šnipštas, arba antroji feminizmo banga. Gal ir nederėtų lyginti šių dalykų, tačiau jų mastai atrodo...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!