Namų gamybos gėrimų enciklopedija

8,83 €
-39%
Kaina knygyne: 14,49 € ?
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas

Apie knygą

Parduotuvių lentynose tiek alkoholiniai, tiek nealkoholiniai gėrimai kasmet brangsta, ne visada yra ekologiški ir sveiki, todėl pats metas pasigaminti nuostabių gėrimų pagal bemaž 400 receptų.

Surašiau ir savo sukurtus, ir patikrintus, patobulintus senus namų gamybos gėrimų ruošimo receptus. Svečiuodamasis įvairiose šalyse irgi domėjausi namų sąlygomis ruošiamais gėrimais, jų istorija ir gamybos metodika.

Čia taip pat sudėtos gėrimų atsiradimo istorijos, lyginamosios lentelės, aiškinamasis žodynas, praktiški patarimai ir pastebėjimai.

Skaitydami šią knygą, susipažinsite su pasaulio gėrimų ruošimo subtilybėmis, galėsite drąsiai gaminti pagal patinkančius receptus.


Puslapiai: 204
Leidykla: Lucilijus
Išleista:
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-32-276-4

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Algimantas
Visai nieko leidinys, o ypac patiko japoniškų gėrimų gamyba, receptai.Kai sode daug liko atliekamų uogų, pasigaminau raudonajį vyną. Visai nieko gaunasi, ten aiskiai viskas aprašyta. Geras...:))
Algimantas
Kad tą knygą sunku gauti. Bent jau anykščiuose negavau, reiks važiuot į didesnį knygyną. Draugė šią knyga isigijo- neblogai ten aprašyta, populiariai ir aiškiai.
Ar yra apie midų iš medaus?
Tadas
Oi, laukiam laukiam!

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!