Lengvas būdas suvaldyti alkoholį

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Knygoje „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“ Allenas Carras savo revoliucingą metodą pritaiko alkoholizmo klausimų nagrinėjimui ir pateikia stulbinamai naują požiūrį į tai, kodėl mes geriame ir kaip ištrūkti iš alkoholio spąstų.

Žingsnis po žingsnio, labai aiškiai ir paprastai,jis išsklaido visas iliuzijas, kuriomis apipintas gėrimas ir dėl kurių atrodo,jog neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo be alkoholio. Jis parodo, kad kartą iš šalies pažvelgę į įsivaizduojamą alkoholio teikiamą malonumą ir supratę, kad apsikvailinome patikėję, jog jo gėrimas duoda realios naudos, galime laisvai gyventi be jokio troškimo ar poreikio gerti.

„Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“ žymiai praplečia suvokimą, kodėl alkoholis taip stipriai kausto mūsų visuomenę, ir parodo kelią kiekvienam, nuoširdžiai norinčiam ištrūkti iš nelaimės,griaunančios gyvenimą, ardančios šeimas, kurstančios nusikaltimus ir kiekvienais metais šalies ekonomikai kainuojančios milijardus prarastų pajamų.

„Išgijimas garantuojamas kiekvienam žmogui, kuris laikysis visų nurodymų. Juos įvykdžius galima neįtikėtinai greitai atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio.“
Allen Carr

EFEKTYVU: Alleno Carro metodas taikomas daugelyje pasaulio klinikų, jis veikia greitai ir patikimai.

PAPRASTA: Nereikia valios pastangų ir alkoholio pakaitalų. Potraukis alkoholiui pranyksta nejučia.

PATOGU: Nustojant gerti alkoholį nejaučiama diskomforto, nepasireiškia abstinencijos sindromų.

PRAKTIŠKA: Jokio gąsdinimo, jokio specialaus gydymo.

UNIVERSALU: Alleno Carro metodas pašalina nerimą ir baimes, trukdančias žmonėms gyventi visavertį gyvenimą ir juo mėgautis, suteikia galimybę linksmintis be alkoholio.

REZULTATAS: Naujas, su niekuo nepalyginamas laisvės pojūtis.


Puslapiai: 285
Leidykla: Lengvas būdas
Išleista:
Vertėjas: Julius Mikalajūnas
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6099-52-931-8

Autorius

Allen Carr

Allenas Carras buvo užkietėjęs rūkalius ir surūkydavo iki šimto cigarečių per dieną. Ši priklausomybė varė jį į neviltį, kol 1983 metais, po daugelio nesėkmingų bandymų neberūkyti, jis pagaliau atskleidė tai, ko laukė visas pasaulis – LENGVĄ BŪDĄ mesti rūkyti. Tuo metu jis metė buhalterio darbą ir nugyveno dar 23 metus padėdamas kitiems išsivaduoti iš rūkymo...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
darius
labai gera knyga dar skaitau ir manau tikrai pades.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!