Labirintas. Bokšto statyba

2,43 €
-15%
Kaina knygyne: 2,87 € ?
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas

Apie knygą

„Labirintas“ (1981) ir „Bokšto statyba“ (1990) – originalios autobiografinės esė. Jų centre, pasak kritikų, – ieškantis tiesos žmogus, kuris žino, kad tos tiesos nėra ir kad žmogui apskritai negali būti skiriamas pagrindinis vaidmuo. Tai – meistriškas, brandus kūrinys, didžiulis epas, subtiliai žaidžiant iš chaoso sukurtas pasaulis, grindžiamas tikėjimu kiekvienos asmenybės laisve ir savitumu kaip esmine visuomenės egzistavimo sąlyga.
Puslapiai: 478
Išleista:
Vertėjas: Jurgis Kunčinas
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9986-39-252-7

Autorius

Friedrichas Durenmatas

Friedrichas Durrenmattas (Friedrich Durrenmatt) gimė 1921 sausio 5d. Konolfingene, Berno kantone. Tėvas - protestantų klebonas, senelis - laikraščio redaktorius. Iki 1935m. lankė Gronbhochstetteno kaimo vidurinę mokyklą. 1935m. šeima persikėlė į Berną. 1941m. išsilaikė brandos egzaminus, 1941 - 42m. Berne studijavo filosofiją.


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Recenzija

Labirintas. Bokšto statyba

Labai keistas autorius. Aš niekaip neįspraudžiu jo į jokius mielus, gražius, priimtinus literatūrinius rėmelius. Be to, galiu lažintis, kad daug kas nežino, jog jis - šveicaras (kaaas toks, - pagalvoja tūlas lietuvis...). F. Dürrenmattas (1921-1990) - garsus šveicarų romanistas, dramaturgas ir eseistas, viena žymiausių dvidešimto amžiaus Europos literatūros figūrų,...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!