Krikštatėvis

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Per visą pasaulį nuskambėjęs Mario Puzo romanas – tai ištisa Korleonių šeimos epopėja. Meilė ir mirtis, garbės troškimas ir nusižeminimas persipina ir išsilieja į žūtbūtinę kovą už savo tvirtą vietą tarp mafijos galiūnų. Tai romanas, pulsuojantis dramatizmu, žiauriu pykčiu ir baime. Rašytojas įveda mus į smurtu užkrėstą mafijos pasaulį ir jos gaujų karus. Jis parodo teismus, kai teisiama šūviais ir kankinimais.

Krikštatėvis – mafijos vadas Vitas Korleonė, geraširdiškas despotas, kelyje į valdžią nesustojęs prieš nieką. Jis draugiškas, teisingas, protingas ir... žiauriausias gaujos vadas visoje Cosa Nostra.

Krikštatėvio vadavietė – tvirtovė Long Ailende, iš čia jis valdo milžinišką pagrindinę imperiją, kuriai priklauso reketas, lošimai, lažybos. Tironas, šantažuotojas, žudikas - jis dovanoja savo draugystę (niekas nedrįsta jos atstumti), atlygina neteisybes (net nužudymas nėra per didelė "teisingumo" kaina). Jo įtaka siekia visus JAV visuomenės sluoksnius, nuo patruliuojančio policininko iki aukščiausios valdžios.

M. Puzo pristato mums nepaprastą vyrų ir moterų galeriją, parodo feodaliniais principais valdomą mafiozų pasaulį.


Puslapiai: 424
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Vytautas Petrukaitis
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9955-08-439-1

Autorius

Mario Puzo

M. Puzo gimė Niujorke, įmigrantų šeimoje, buvo geležinkelio darbuotojo sūnus. Rašytojas augo kartu su šešiais broliais ir seserimis. Jo šeima gyveno prie pat geležinkelio. M. Puzo pradėjo rašyto po to kai atrado viešąsias bibliotekas ir pasinėrė į grožinės literatūros pasaulį. Rašytojas dalyvavo Antrajame pasauliniame kare Rytų Azijoje ir Vokietijoje. Po karo, kurį...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Recenzijos

Krikštatėvis

Kas nėra girdėjęs apie išskirtinį Mario Puzo kūrinį „Krikštatėvis“? Mano nuomone, jame yra visko, ko reikia puikiai knygai - jausmų, veiksmo, romantikos, šiurpių atspalvių ir tvirtų šeimos vertybių (tam tikra prasme). Siužeto linija Galimas daiktas, kad esate mate šį filmą ir pagrindinį siužetą žinote, tačiau pasikartosiu: šeima, kuriai vadovauja donas Vitas...

Skaityti daugiau

 

Krikštatėvis

Prieš keletą metų, kai išgirdau apie filmą “Krikštatėvis”, neįsivaizdavau apie ką jis. Tačiau jau iš pavadinimo žinojau, kad jis apie didybę ir galią. Kai pamačiau filmą – buvau sužavėta. Ne tik jo pastatymu, aktorių puikia vaidyba, bet ir scenarijumi. Tada dar nežinojau, kad filmas pastatytas pagal to paties pavadinimo knygą. Ir kai į rankas pakliuvo knyga – aš...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Modestas Šinkūnas
Viena geriausiu knygu apie mafija. Ne veltui romano ekranizacija sulauke tokios sekmes. Perskaiciau visas sio autoriaus knygas, ir si kolkas padare didziausia ispudi.
Egle Stirbiene
Labai idomi knyga, 'prarijau' per kelias dienas, net nesitikejau, kad sitaip itrauks. Dabar jau ziuresiu filma, ir turbut pirksiu daugiau sio autoriaus knygu.
Alma Plauskaite
Mario Puzo knyga "Krikštatėvis" man nepaprastai patiko. Iki tol nebuvau girdėjusi apie šį rašytoją ir jo kūrinius. Kartą draugė pasiūlė perskaityti "Krikštatėvį" ir likau sužavėta. Tai istorija atskleidžianti mafijos pasaulį, kuris persipina su vienos šeimos asmeniniu gyvenimu.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!