Apie knygą

Šalin vestuvių karštines su rožinėmis pamergių suknelėmis, masyviu sužadėtuvių žiedu ir visa baltąja pompastika! Šalin moterų žurnalų kuriamą butaforinį pasaulį, kuriame moteris visom išgalėm turi pataikauti vyrui, būti jo tarnaite, sekso žaisliuku ir galiausiai – atstumtąja!

Knygoje „Kodėl vyrai veda kales“ Šerė Argov ne tik suteikia naują prasmę „kalės“ sąvokai (anot jos, tai – drąsi, savimi pasitikinti moteris, kuri jokiu būdu nepataikaus vyrui, žūtbūt siekdama už jo ištekėti), bet ir laužo visuomenėje įsigalėjusius moterų elgesio stereotipus-taisykles. Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgiu netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir... pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal „vesk mane“ programą!

Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai ir... ištekėti.

 

Spauda apie knygą:

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 192
Leidykla: manoknyga.lt
Išleista:
Vertėjas: Sigrida Rupšytė, Lina Navickaitė
Viršelis: minkštas
ISBN kodas: ISBN 978-6099-54-160-0

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
:(
didesnio kosmaro dar neskaiciau!!!
Kasandra
Na pardon, kalė - tai ištvirkusi, gašli, hiperseksuali moteris, kuri, rujai užėjus, duodasi su visais ir su bet kuo.
Kora
Kiekvienas žmogus yra savitas, bendrų taisyklių jausmuose tikriausiai nerasime, jei neieškosime pačios. :)
Toma
9 / 10
Knyga gera tik is idejos atskleisti vyru r moteru bendravimo klaidas ir skirtumus, taciau jokiu budu nerekomenduociau jos kaip praktinio vadovo :)
Ieva
Labai gera knyga, rekomenduoju paskaityti tiek jau turincioms vyrus tiek ieskancioms. Labai daug aisku, vaizdingu pavyzdziu, kaip nereiketu daryti ir kodel.
Daiva
Kas pasidalintų paskaityti?
diedas iš kaimo
Griūk negyvas.
Daugiau nei 50 proc. porų išsiskiria, vaikus raganos "pasigauna", čia dar vienos pamokslinykės "pmintijimai. Varot visos dirbtinai vaisintis ir nereiks jokių vyrų.
Daiva
Knyga superine, kaip ir pirmoji dalis :) Moterys neperskaite sios knygos , nepateks i roju :D
Ramunė
Labai patenkinta greitai gavus knygutę! Dar tik pradėjau skaityti knygą, bet labai labai patinka!!! Super. Manau kiekviena mergina turi turėti tokią knygą savo skaitomų knygų lentynoje.
Edgaras T
Tikrai gera knyga, kuri labai naudinga moterims, tačiau daug ko gali pasimokyti ir vyrai, pvz. geriau suprasti moterų mąstymą, kuomet iš tylių ir ramių jos bando virsti "kalėmis"...

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!
Rekomenduoja
Viktorija Vosyliūtė
yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 10 / 10
Tikėjaus žurnalų moterims stiliaus rašinio, o radau šmaikštų ir įtraukiantį pasakojimą. Žinoma, apie tai kodėl vyrai veda. Kales.