Kleopatros memuarai

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Kleopatra VII (69-30 m. pr. Kr.) – paskutinioji Egipto valdovė iš Ptolemėjų dinastijos. Turiningas jos gyvenimas ir asmenybės žavesys per kelis tūkstantmečius apaugo mitais, o vardas tapo kone bendriniu. Per nepilną savo gyvenimo keturiasdešimtmetį klestinčios ir nepriklausomos antikinių laikų šalies valdovė patyrė ir tremtinės dalią, ir karinių pergalių dėl sosto pakilumą, ir aitrų pralaimėjimų kartėlį. O visa tai persmelkia aistringa meilė dviem iškiliems Romos politikams ir karvedžiams – Julijui Cezariui ir Markui Antonijui. M. George "Kleopatros memuaruose" pirmuoju asmeniu papasakota gyvenimo istorija sudaro stiprų  autentiškumo įspūdį, o legendinė Kleopatros asmenybė atsiskleidžia visomis įmanomomis spalvomis, paneigdama daugelį supaprastintų stereotipų. M. George romano Kleopatra – ne savanaudiška Romos didžiavyrių viliokė, o charizmatiška mylimoji, pakerėjusi Cezarį ir Antonijų pirmiausia savo dvasingumo ir išminties turtais. Ištikimos ir atsidavusios žmonos, rūpestingos keturių vaikų motinos spalvingas gyvenimas ir tragiška jo pabaiga nepalieka abejingo nė vieno skaitytojo.

Šia prabangia, veržlia ir gausia detalių saga bestselerių autorė Margaret George prikelia gyvenimui tviskančią Kleopatos, Nilo karalienės, karalystę. Kleopatros pasakojimas – tai kerinti istorija apie ambicijas, aistrą ir išdavystę, kuri prasideda, kai dvidešimtmetė karalienė sutinka galingiausią žmogų pasaulyje, Julijų Cezarį, ir baigiasi tik tuomet, kai ji, išgyvenusi Cezario nužudymą ir kito mylimo vyro, Marko Antonijaus, sutriuškinimą, suplanuoja savo pačios mirtį užuot pergalingai žygiavusi Romos gatvėmis.


Atsiliepimai

Knygos gyvumas ir autentiškumas prikausto skaitytojų dėmesį ir paaiškina, kodėl Margaret George darbas yra visuotinai pripažintas kaip geriausias istorinis romanas, toks, į kurį skaitytojas nekantrauja pasinerti.
* San Francisco Chronicle

Metodiška ir ambicinga, George beveik apčiuopiamai tikroviškai perteikia veiksmo vietas ir laiką. George taip meistriškai kuria pasakojimą, kad skaitytojas nė karto nesuabejos, jog istoriją pasakoja Egipto karalienė. Jos knygoje daugybė įsimintinų akimirkų. Skaitytojai, norintys persikelti į kitą vietą ir laiką, galės pasinaudoti šiuo stebuklingu kilimu.
* Publishers Weekly

...užtvindo jausmingos, it brangakmeniai nugludintos detalės. Patrauklus, kruopščiai nupintas tūkstančių metų epas. Jaudinantis, tarsi būtų atgijusios senovinės freskos.
* Entertainment Weekly

Margaret George sukurta epinė paskutiniojo Ptolemėjo autobiografija yra istorinis pasaulis, ypač patrauklios kūrybos prikeltas gyvenimui. Pasakodama istoriją gyvenimo, kurio pabaiga taip gerai žinoma, Margaret George įrodo savo kaip pasakotojos gebėjimą visiškai užvaldyti skaitytoją – ir versti jį nenorėti, kad toji gyvatė figose pagaliau pasirodytų.
* KMT: (A Modern Journal of Ancient Egypt)

944 puslapių laiko mašina... tarsi gyventum ten, vaikščiotum gatvėmis ir lydėtum karalienę per jos audringą gyvenimą.
* Cincinnati Enquirer

Margaret George gerbėjai su malonumu pasiners į senovės Egipto karalienės istoriją. Nepriekaištingas autorės tyrimas prikelia senąją civilizaciją gyvenimui, o jos nutapyti Kleopatros, Cezario ir Antonijaus portretai yra nuostabūs. Užburianti knyga.
* Barbara Taylor Bredford


Puslapiai: 944
Leidykla: Jotema
Išleista:
Vertėjas: Jūratė Andriulionienė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-13-191-5

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Gerda
Geriausia knyga kokia man teko skaityti.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!