Grafas Montekristas (I dalis)

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Jaunimo literatūros klasiko Aleksandro Diuma (1802–1870) romane pasakojami jūreivio Edmono Danteso nuotykiai. Pasivadinęs grafu Montekristu, jis padeda skriaudžiamiems žmonėms ir negailestingai atkeršija savo nelaimių kaltininkams.

Tai intriguojanti istorija apie skriaudą, neteisybę ir kerštą, atskleidžianti XIX a. Prancūzijos skirtingų visuomenės sluoksnių gyvenimą. Joje – spalvingi charakteriai, stiprios aistros.


Puslapiai: 574
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Ona Dabrilaitė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9955-08-880-X

Autorius

Aleksandras Diuma

Aleksandras Diuma (Dumas Davy de la Pailleterie) - rašytojas, geriausiai žinomas už istorinius nuotykinius romanus, kurie jį pavertė vienu labiausiai skaitomu prancūzų autorių visame pasaulyje. Dauguma jo romanų, tarp kurių yra tokie, kaip: „Grafas Montekristas“, „Trys muškietininkai“ ir „Žmogus geležine kauke“ buvo ekranizuoti. Diuma taip pat rašė pjeses ir...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
forkse
Ši knyga tiesiog nereali. man labai ji patinka, pirma dalis galbūt ir nelabai domina, bet antra, o ypač trečia dalys turi būti privalomos ir perskaitytos. buvo susidaręs toks įspūdis, kad tas grafas realybėje buvo pats Diuma.Siūlau būtinai visiems šias dalis perskaityti.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!