Ana Karenina (I dalis)

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip.“ Tokiu sakiniu, vėliau tapusiu plačiai žinomu chrestomatiniu priežodžiu, L. Tolstojus pradeda savo nemirtingąjį romaną „Ana Karenina“, nepranokstamos psichologinės gelmės, subtiliai niuansuotą žmogiškųjų jausmų dramą, pasaulinės literatūros šedevrą, kuris nesensta jau kone įpusėjus antram šimtmečiui po jo pasirodymo. Nes juk perfrazuojant rašytoją, kiekviena epocha turi savąsias laimingas šeimas, panašias viena į kitą, ir tas „nelaimingąsias“, nepanašias, išgyvenančias skirtingas dramas, bet vis dėlto labai panašius, universalius, bendražmogiškus jausmus, kuriuos „Anoje Kareninoje“ pavyko apnuoginti ir įprasminti didžiajam rusų literatūros klasikui.


Puslapiai: 464
Leidykla: Jotema
Išleista:
Vertėjas: Pranas Povilaitis
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-13-356-8

Autorius

Levas Nikolajevičius Tolstojus

Rusų rašytojas, narys – korespondentas, Peterburgo MA garbės akademikas, grafas. Gimė Tulos gubernijoje, Jasnaja Polianos dvare. Kai Levukui sukako 13 metų, šeima persikraustė gyventi į Kazanę. 1844 m. Levas įstojo į Kazanės universitetą studijuoti rytų tautų kalbų, paskui perėjo į juridinį fakultetą, kuriame mokėsi apie du metus. Užsiėmimai būsimam rašytojui buvo...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Recenzija

Ana Karenina

O štai ši knyga yra sinonimas klasikai. Daugelis yra girdėję šią istoriją ar bent jau Anos Kareninos vardą. Pastarasis minimas labai įvairiom progom ir įvairiausiuose kontekstuose. Kadangi apie klasiką daug nepridiskutuosi, tai aš taip pat čia per daug neišsiplėsiu.Galiu pastebėti tik tiek, kad pradėjus skaityti viskas padvelkia teatro scena. Čia matyt suveikia stereotipai ir...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
pinkcity.lt
9 / 10
Prisiminiau filmą “Vidurnaktis Paryžiuje”, kuriame vyriškis norėjo nusikelti į praeities Paryžių, o moteris iš praeities Patyžiaus norėjo nusikelti dar vienu laikmečiu atgal (nes ten geriau), o tame Paryžiuje buvo žmonių, kurie manė, kad geriau buvo dar ankstesniame laikmetyje. Pagalvojau, kad ko jau tikrai nenorėčiau, tai nusikelti 150 atgal. Sakyti savo vyrui “Jūs” būtų normalu. Moteriai jaustis nieko vietoje – įprasta, o būti protinga moterimi tai tas pats, kas būti ateiviu.

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!
Rekomenduoja
Vidmantas Nuolaida
yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 10 / 10
Nesuprantamu būdu rusų rašytojai sugeba įlįsti taip giliai į žmogų, kad skaitydamas rausti, bali, džiaugiesi, liūdi už herojų. Privaloma kiekvienam!