Ana Frank dienoraštis

8,95 €
-6%
Kaina knygyne: 9,55 € ?
Prekę pristatysime: per 4-6 darbo dienas

Apie knygą

Stebuklas, kad dar neatsisakiau visų savo vilčių - juk jos juokingos ir neįgyvendinamos. Laikausi jų įsikibusi ir, nepaisydama jokių aplinkybių, tikiu, kad žmogaus širdis iš prigimties gera.

Anos Frank dienoraštis - vienas iškalbingiausių ir labiausiai jaudinančių holokausto liudijimų. Slapstydamasi nuo nacių Amsterdame su šeima ir draugais, Ana rašė dienoraštį nuo 1942 m. birželio 12 d. iki 1944 m. rugpjūčio 1 d. Ji mirė Bergen - Belzeno koncentracijos stovykloje 1945 metais nesulaukusi šešioliktojo gimtadienio.

Vienintelis iš besislapsčiusio aštuoneto išgyveno tik Anos tėvas, kuris ir įvykdė dukters norą - paskelbė jos dienoraštį. Nuo to laiko dienoraštis išverstas į 55 kalbas, išleistas 25 mln. tiražu. Jame Ana aprašė gyvenimą slėptuvėje, paaugliškas problemas, gimstančius jausmus, savęs atradimą ir negęstantį tikėjimą gėrio pergale prieš blogį.

Rašyti dienoraštį - keistas užsiėmimas tokiai kaip aš. Ir ne vien todėl, kad anksčiau niekuomet nerašiau. Man atrodo, kad vėliau nei man pačiai, nei kam nors kitam nebus įdomios trylikametės mokinukės išpažintys. Nors iš tikrųjų tai nelabai svarbu, tiesiog aš noriu rašyti, maža to - atvirai pasakoti viską, kas guli ant širdies.

Skaityti ištrauką PDF byloje


Puslapiai: 344
Leidykla: Alma littera
Išleista:
Vertėjas: Audra Kairienė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-38-824-1

Recenzija

Dienoraštis

„Tikiuosi, kad galėsiu viską tau patikėti ir, kad tu būsi pagrindinis paguodos ir palaikymo šaltinis man” Šie žodžiai knygos pradžioje prikausto skaitytojo dėmesį. Jie byloja, kad Anai Frank itin reikalingas draugas, kuriuo ji galėtų pasitikėti, su kuriuo ji galėtų pasidalinti savo viltimis, nerimu, svajonėmis ir baimėmis. Tryliktojo gimtadienio proga Ana Frank gauna...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
GodaAdom
Man pasakojo Jos istoriją ir man ji labai patiko. Siūlau visiems nusipirkti. Labai įdomi ir liūdna istorija
lukas
1 / 10
pridekite pdf formata
malala
labai noreciau paskaityti sita knyga. holokauskas mane itraukia ir noriu apie ji ir ana frank viska suzinoti. nors as penktoke, bet tai mane labai domina
vlada
gal galite patart kur ieskot sios knygos gyvenu kaune .labai aciu
Dėmesio visiems-jus masiškai mulkina !
Kvailiausia ir labiausiai apgailėtina istorijos klastotė,sukurpta melagingos propagandos ir masinio žmonių mulkinimo tikslais.
Niekam nepatarčiau išmesti pinigus į balą,perkant šį bevertį šlamštą,neturintį nieko bendro su realiais įvykiais,o tuo labiau vaikiškai priimti jį už gryną pinigą,prieš tai bent jau nepatikrinus jo patikimumo.

Kas tuo netiki-tegul užeina čia ir pasidomi šiek tiek kitokia informacija:

www.nflietuva.org/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=126

www.ihr.org
viktorija
na nezinau bet man anos dienorastis krito ant sirdies nezinau kodel bet jauciu kad ir man reikia rasiti dienorasti gal butu zimiai lengviau nei tureti geriausia drauge kuri mano paslaptis isduoda bet ana tesiok nuostabiai mano mintis suvele pagalvoti kad gyvenimas yra trumpas liudeti tik dziauktis taip kad as ta dienorasti skaitisiu 100 simta sikiu nes jis man padeda nusiraminti
Edgaras
As taip pat skaiciau istrauka wadowelyje ir beweik puse knygos pasemes is bibliotekos,si knyga tikrai wertingas išlikimas nuo holokausto laiku,butinai pasiimsiu wel ir perskaitysiu:)
abara
gal ir taip bet tu nieko nesupratai,ji mane sukrete,kazkuo gal pakerejo,nuliudino na nezinau kaip pasakyt bet as tikrai nesiruosiu jos ksiatyti vel nes...nes.
Gerda
Abara - Kadangi tu tik penktokė,gali būti,kad tau ši knyga pasirodė gan nuobodi,tačiau labiau įsigilinus-ji begalo vertinga knyga. Dar labiau ji sužavi tuom ,jog ji tikra,o ne išgalvota. Manau nederėtų taip išpeikti knygos,jos net neperskaičius,ir nesupratus jos pagrindinės minties. :) O knyga labai įdomi,teko nuvykti ir į spektaklį,labai patiko.
Greta
Šios knygos ištraukas, skaičiau mokykloje literatūros vadovėlyje ir mane įtraukė, pasirodė tikrai labi įdomi knyga, galbūt dėl, kad man apskritai yra įdomi holokausto tema, tad tikrai siūlyčiau paskaityti. Tik va pati buvau apie ją pamiršus, reiks būtinai iš bibliotekos pasiimti.
abara
as skaiciau,bet as tik penktoke.pasibaisejau knyga.neperskaiciau sios knygos,gal tik -psl.ji bloske mane kazkur.kur tebesu.kazkas skiria mane nuo knygu.nuo tos prakeiktos dienos kai paemiau si dienorasti is bibliotekos.labai gailiuosi,nezinau kada vel galesiu taip pat ziureti i knygas kaip pries kelis menesius

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!