153 įdomiausi Lietuvos miesteliai

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:

Apie knygą

Nepaparasto grožio mūsų kraštas: nedidelės kalvelės, žaliuojančios lygumos. Ramiai sruvenančios upės, kur ne kur boluojantys sodybų stogai bei nedideli miestai, panašūs į draugėn susibėgusius ir besišnekučiuojančius kaimynus. Toke ir nedidelių miestelių žmonės: darbštūs ir kantrūs, dori ir svetingi, bendromis jėgomis saugantys savo krašto praeitį kuriantys dabartį ir galvojantys apie ateitį. 

Iliustruotamne žinyne „153 įdomiausi Lietuvos miesteliai“ pateikiama daugiau kaip 150 įdomiausių Lietuvos mažesnių miestų ir miestelių aprašymų, publikuota daugiau kaip 750 spalvotų iliustracijų. Gyvenvietės atrinktos atsižvelgiant į vietos architektūros, archeologijos, istorijos, kultūros paveldo objektus, organizuojamus renginius. Rengdami knygą, leidėjai taip pat įvertino paveldo objektų būklę, priežiūrą, vietovės infrastruktūrą, bendruomenės aktyvumą. Leidinys skiriamas visiems, kurie keliauja ar domisi savo krašto istorija, architektūra, gamta.  

Leidinys lietuvių kalba, A4 formatas, 300 puslapių, daugiau nei 500 fotografijų nuo žemės ir iš oro. Kietas paauksuotas viršelis su daliniu UV lakavimu. Prekės kodas – 2649.


Puslapiai: 319
Leidykla: Terra Publica
Išleista:
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-9955-65-264-9

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
romas
man.patiko
Laura
Labai dziaugiuosi kad radau savo miesteli ir daugybe kitu kuriuose teko lankytis- superine knyga :)
liuda Laugalyte-Stungeviciene
Kodel nera vaizduose rodoma Skaudviles miestelis .....Taurages miestas ,,,,Jurbarkas ....Girdziai baznytkaimis ? Siauliu miestas ...?
ūla
Apie Lietuvos bažnyčias knygą turiu
Rūkyt -nerūkau
Afganistano laikai dadėjo daug žilų plaukų
Beatos virtuvės patarimai pavėluoti
O Petrarkos SONETAI būtų mano sielai palaima
ūla
Labai norėčiau įsigyti iš SILUETŲ apie D'Alambero
gyvenimą .

Specialūs pasiūlymai

  • Iš kojų verčiantis „Tyto alba“ išpardavimas!