Skaitmeninė tvirtovė

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:
0
Įvertink:
0 / 10
Reitingas: 0 / 10
Įvertino: 0 vartotojų

Apie knygą

Galingiausia pasaulio žvalgybos agentūra. Neįveikiamas kodas. Intriga, kurios niekada nepamiršite.

Nacionalinio saugumo agentūra (NSA) – tai itin įslaptinta, daugybę milijardų dolerių valstybei kainuojanti organizacija, apie kurios egzistavimą iki šiol žinojo mažiau nei trys procentai amerikiečių.

Dabar toji Nacionalinė saugumo agentūra laikoma įkaite... ne šautuvais ar bombomis, bet kodu, tokiu išmoningai sudėtingu, kad paskelbtas jis suparalyžiuotų visą Jungtinių Valstijų žvalgybos veiklą.

Kai pats slapčiausias NSA technologijos stebuklas – dešifravimo mašina susiduria su mįslinguoju kodu, kurio niekaip nepajėgia įveikti, agentūros vadovybė išsikviečia savo vyriausiąją kriptografininkę Suzaną Flečer. Įsitraukusi į vis stiprejančią paslapčių ir melagysčių audrą, talentingoji matematikė, sutelkusi visas jėgas, stengiasi išgelbėti agentūrą, o netrukus visų išduota, ji pasijunta kovojanti ne tik už savo šalį, bet ir už savo pačios, o galiausiai ir už mylimo žmogaus gyvybę.

Netikėtas įvykių posūkis priverčia NSA kovoti iš paskutiniųjų, kad pavyktų išvengti didžiausios žvalgybinės katastrofos Jungtinių Valstijų istorijoje.

Nuo slaptų valdžios koridorių iki Tokijo dangoraižių ir didžiulių Ispanijos katedrų rutuliojasi žūtbūtinės lenktynės. Tai kova dėl išlikimo – lemiamos pastangos sunaikinti neįsivaizduojamo genijaus kūrinį... neperprantamą šifravimo formulę, kuri grasina sunaikinti jėgų pusiausvyrą.

Visiems laikams.


Atsiliepimai

Skaitmeninė tvirtovė arčiau tiesos, nei kuris nors iš mūsų drįstame įsivaizduoti.
* Mac Donnell Ulsch, Nacionalinio saugumo instituto generalinis direktorius

Šiame spartaus tempo, įtikinamame pasakojime Braunas taip ištrina ribą tarp to, kas gera ir kas bloga, jog vienodai sužavi patriotus ir paranoikus.
* Publishers Weekly

„Skaitmeninė tvirtovė“ – geriausias ir realistiškiausias per daugelį metų rinką pasiekęs technotrileris... Kas minutę –  šiurpo virpulys.
* The Midwest Book Review

Naujas šedevras – puikus trileris.
* Žurnalas „People“

Jaudinama... prikaustys informatika besidominčius skaitytojus.
* Booklist

Meistriška... tolydžio įsibėgėjantys ir stiprėjantys pavojai nuo pirmo puslapio laiko prikaustę dėmesį.
* The Providence Sunday Journal

Technotrileris tik tada trileris, kai yra tikroviškas –  ir jeigu vidurius sukantis Deno Brauno pasakojimas būtų dar tikroviškesnis, siužeto posūkiai nublokštų jus prie sienos.
* David Pogue, žurnalas Macworld


Puslapiai: 328
Leidykla: Jotema
Išleista:
Vertėjas: Jonas Čeponis
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 9955-13-037-7

Autorius

Dan Brown

Amerikiečių rašytojas bei detektyvinių trilerių autorius Dan Brown gimė 1964 m. gegužės 22 d. Niuhemšyre. Jis yra vienas iš labiausiai skaitomų rašytojų pasaulyje. Nors parašė tik keturias knygas. Da Vinčio kodas yra vienas iš perkamiausių visų laikų romanų, kurio parduota apie 18 milijonų kopijų. Ši knyga rašytojui pelnė milžiniškus turtus. Da Vinčio kodui...


Apie autorių Autoriaus knygos

 


Recenzijos

Skaitmeninė tvirtovė

„Da Vinčio kodo“ šešėšlyje ramiai ilsisi pirmoji Dan Brown knyga - „Skaitmeninė tvirtovė“. Jis akivaizdžiai yra apsėstas kodų manijos, nes jau pats knygos pavadinimas pasako, kad kodų ir kitokių machinacijų tikrai nepritrūks. Kadangi knygą skaičiau jau po kitų, anksčiau Lietuvoje pasirodžiusių Dan Brown romanų, „Skaitmeninė tvirtovė“ nesukėlė didesnių...

Skaityti daugiau

 

Dan Brown „SKAITMENINĖ TVIRTOVĖ“

Kompiuterių mėgėjus ši knyga iš bendros browniškos kolekcijos turėtų labiausiai žavėti, bet aš nesu pakvaišęs dėl naujųjų technologijų, todėl man tai ne itin aktuali tema. Kita vertus, perskaičius dvi beveik vienodas knygas, ši, trečioji, jau neatrodė net įdomi. Aidas Puklevičius šią knygą skaitė pirmiausia ir teigė, kad...

Skaityti daugiau

 

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
ace
Snowdeno skandalo šviesoje ne taip jau toli realybės
Daiva
super visos brauno knygos
dela
visos brown'o knygos man patinka, nes lengvai skaitomos.
redina
super knyga, muset ir knygu nemegstanty skaityti zmogu ytrauktu savo siuzetu
Anonimas
Visos knygos yra geros ypac da vincio kodas jis tai man dideli ispudi padare per keleta dienu parskaiciau kaip sakoma karta parageves negali sustoti, taip ir as pradejau skaityti ir nebesustojau, kartais net valgyti pamirsdavau.:)
Sineik
Ale visai nebloga knyga. Scenarijus nenuspėjamas ir gana įtikinamas, labai lengvai skaitosi, tinka laiko pratempimui. :)

Specialūs pasiūlymai

  • Elektroninės skaityklės Kindle
Pirkusieji taip pat įsigijo
Pristatymas
Perki daugiau - už pristatymą moki mažiau!
Henry Ford. Žmogus, pakeitęs pasaulį
Vilko dovana
Įpakuosime dovanas
Lyderystė paprastai. Leading Simple