Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų

26,29 Lt
-5%
Kaina kitur: 27,79 Lt
Prekę pristatysime: per 1-2 darbo dienas
10
Įvertink:
0 / 10
Reitingas: 10 / 10
Įvertino: 1 vartotojas

Apie knygą

Adele Faber ir Elaine Mazlish – visame pasaulyje pripažintos ir daugybę apdovanojimų laimėjusios suaugusiųjų-vaikų santykių ekspertės. Jų dėstomos paskaitos ir sukurtos bendravimą gerinančios programos naudojamos tūkstančių įvairiausių grupių, o knygos išleistos daugiau nei dvidešimčia kalbų ir parduotos daugiau nei trijų milijonų tiražu.

Tai praktiškas ir aiškus gidas tėvams, norintiems efektyviai bendrauti su savo vaikais. Gausybė aprašymų, pavyzdžių ir iliustracijų pateikia paprastos informacijos ir žinių, kuriomis tėvai gali nedelsiant pasinaudoti praktiškai – mokytis kalbėtis bei spręsti problemas. Tai knyga, kuria galima naudotis individualiai arba grupėse, o joje aprašomi būdai yra tinkami visiems vaikams nepriklausomai nuo jų amžiaus. Jau klasika tapęs kūrinys šiuo metu yra toks pats aktualus ir naudingas kaip ir tuomet, kada pirmą kartą pasirodė prieš trisdešimt metų.


Puslapiai: 280
Leidykla: Vaga
Išleista: 2009 m., Vilnius
Vertėjas: Indrė Padarauskaitė
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-5415-02-108-6

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Anonimas
O as nusivyliau sia knyga, nes pries ja perskaiciau nemazai kitu knygu apie tevu santykius su vaikais, ir sita pati prasciausia, bet tai tik mano nuomone.
andrej mitruscenkov
asta gali skristi i menuli su savo biblija.ir be biblijos geri zmones gyvena.
asta
ponia komentatore Daiva, akivaizdu jus neskaitete tikrosios biblijos, bet metote apie ja kvailas replikas. Atvirksciai, biblija pats nuostabiausias vadovelis puikiems santykiams palaikyti. juk ir pats tikejimo tikslas yra puikus santykiai su Dievu ir su tave supanciais zmonemis bei aplinka. o visos kitos knygos tik priedas prie tikrosios biblijos
Laima
Gera knyga. Pritaikoma praktiškai.
Klausiiu
keliu metu mamai tiktu ši knyga>?ar vaiko
jurga
Fantastiska knyga!!! KODEL ASJOS NEISIGIJAU ANKSCIAU!!! Visiems rekomenduociau, net ir suaugusiems seimynines problemas sprest pagalbininkas!
Daiva
Prieš metus ketinau įsigyti šią knygą knygyne. Tačiau suabejojau, ar ji man padės auklėti vaikus. Praėjus metams pamačiau tą knygą internete. Ir pagalvojau, kad surizikuosiu ir įsigysiu. Buvau labai nustebinta, jog tai tikras pagalbininkas į neviltį puolusiems tėvams. Skirtingai nei kitose knygose, čia pilna pavyzdžių ir situacijų kaip bendrauti su vaikais, kad jie klausytų, kaip surasti bendrą kalbą iš atrodo beviltiškos situacijos. Čia nėra abstraktumo, kad negalima, pvz, vaikų mušti, ant jų rėkti ir pan., bet paaiškina, kaip konkrečiai pasiekti norimo vaikų elgesio be prieš tai išvardintų variantų. Ši knyga turi būti Biblija kiekvienoje šeimoje, nes skirtingai nuo tikrosios biblijos, čia nėra vietos pykčiui ir žiaurumui. Šią knygą jau rekomendavau kelioms savo draugėms, kurioms atrodė, jog vaikus auginti yra kančia.
deimante
kodel mums nerodo to filmo princeses dienorascio

Specialūs pasiūlymai

  • Pavasarinis „Vagos“ išpardavimas
Pirkusieji taip pat įsigijo
Pristatymas
Perki daugiau - už pristatymą moki mažiau!
Knygos po 5 ir 10 Lt
Lyderystė paprastai. Leading Simple
Private. Žaidynės
Sukurta Amerikoje. Mano istorija