Beatos virtuvė

Šiuo metu prekės nėra
Įveskite savo el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai ji atsiras:
0
Įvertink:
0 / 10
Reitingas: 0 / 10
Įvertino: 0 vartotojų

Apie knygą

„Gyvename ne tam, kad valgytume, o tam, kad valgytume skaniai.“ Šis, regis, nuvalkiotas posakis, žinomos TV laidų vedėjos Beatos Nicholson virtuvėje tampa realybe. Realybe, dvelkiančia obuolių pyragu, mamos balandėliais ar egzotiškais prieskoniais. Jos virtuvėje draugės pamiršta dietas, vaikai – kaprizus, o vyrai – darbo rūpesčius. Beata gamina taip lengvai ir su tokiu įkvėpimu, kad abejonių nekyla – ruošti maistą namuose ne tik sveika, bet ir smagu. Londone gyvenanti žurnalistė lietuvišką kulinarinę savo patirtį praturtino britų virtuvės tradicijomis, lankydama įvairiausius kursus išmoko kitų šalių maisto gaminimo paslapčių. Šioje knygoje sugulė mėgstamiausių Beatos patiekalų receptai – tai, kuo galima pradžiuginti ir šeimą, ir būrį svečių.  

320 puslapių originaliomis nuotraukomis iliustruotoje knygoje – daugiau nei šimtas receptų. „Į knygą sudėti receptai, kuriuos esu daug kartų išbandžiusi, kurie yra visiems prienami, o patiekalai – lengvai pagaminami”, - sako ji. 

Beje, Beata Nicholson – ne tik virtuvės virtuozė, bet ir puiki rašytoja. Jos knygoje patiekalų receptai virto smagiomis kulinarinėmis istorijomis. Skanu valgyti, skanu gaminti, skanu skaityti!


Puslapiai: 320
Išleista:
Viršelis: kietas
ISBN kodas: ISBN 978-6094-10-013-0

Komentarai

Jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavasScript palaikymas. Pagaba

Jūsų vardas:
Komentaras:
Gabrielė
Labai praskaidrino mano kasdienį meniu :) Ačiū!
jovita
na nežinau, nelabai apsimoka pirkti . Draugė turi sakė nieko gero.
Vilma
Labai gera knyga, mano dukrai paauglei patinka gaminti pasitelkus Beatos receptus, jie lengvi ir savikaina patiekalo nedidelė, man patinka vartyti šią knygą dėl pateikto rašymo stiliaus, labai šilta
Darius
Sveiki, draugei padovanojau šią knygą tai labai patenkinta. Jau gal 10 patiekalų iš jos pagaminta yra :) Gera investicija į skanius patiekalus :)

Specialūs pasiūlymai

  • Savaitės pasiūlymas